Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Napište si, Hlaváčku, zásada č. 2: Vnést mezi podezřelé zmatek, říká inspektor Trachta svému praktikantovi. Zmatek je třeba vnést i mezi uživatele Facebooku, a dosáhnout stavu, kdy nikdo nebude vědět, co se ještě smí a co už ne. Vedena touto zásadou, vymazala mi dnes v časných ranních hodinách řečená sociální síť další text, tentokrát komentář:

Na vysvětlenou budiž doplněno, že řeč šla o Statisu Prusalisovi, a důkaz, že jej Miloš Zeman během kampaně Zemanovců skutečně veřejně označil za svého přítele, stkví se dodnes na YouTube.

Co je na mém komentáři nedovoleno? To nevím, a možná to neví sám Nejsvětější Facebook: třeba je účelem opravdu jen smazáním náhodně zvolené aktivity připomenout sprostému uživateli, jaká má vůči Faceboooku práva – tedy žádná – a měl by každý den velebit Marka Zuckerberga za všechna ta časná dobra, která mu jeho síť bezplatně, výměnou za pouhou možnost využívat bez omezení uživatelovy osobní údaje, poskytuje.

Komentáře   

+4 # K. 2019-08-30 10:44
A to můžete být rád, že ještě rád, že Vám jen zmizel příspěvek. Za pár let se možná opět dočkáme mizení ne příspěvků, ale rovnou autorů.
Dneska může jeden vyfasovat podmínku za transparent (novinky.cz/.../...), nálepku, mávání, besídku pro děti, - ani se nenaděje.
Co se produktu p. Zuckerberga týče, byl jsem vyloučen hned po registraci, aniž bych publikoval jediný příspěvek. Druhý den po založení účtu jsem byl při pokusu o přihlášení upozorněn, že účet je zablokován. Bez sdělení důvodu. A chtěli po mě zaslat sken dokladu totožnosti. Inu, do hospody kde mě nechtejí chodit nebudu, facebooku jsem dal vale.
0 # b.o.y 2019-08-31 21:24
Bylo by na místě začít vůči těmto podnikatelům uplatňovat ochranu spotřebitele.
-1 # Jan Šinágl 2019-09-01 09:19
Vnější "růst" zabraňuje vnitřnímu růstu a netuší, že smrtelně ohrožuje i sebe. Přirozenost člověka se nemění.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)