Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

O muži v hnědé bundě se pochybovat nebude! Když policie řekne, že k ní nepatří, tak je to pravda, a stejně tak je pravda, že je to vynikající kriminalista, který zabránil potenciálnímu krveprolití v Thunovské, jak byla verse následně změněna. Pravda se v čase mění a občan je povinen věřit vždy té aktuální; pochybnosti a spekulace jsou trestné, jak právě poznává bývalý předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek, který je za své pochybování popotahován trestněprávně; nikoli, že by již byl trestně stíhán pro pomluvu, jak novinář naznačuje, nýbrž zatím byl vyslechnut a o jeho dalším osudu ve smyslu ustanovení § 158 et seq. TrŘ se teprve bude rozhodovat.

K čemuž nám není než dodat, že událost v Thunovské, jak ji zachytilo video, doplněná o informaci, že slávističtí chuligáni vycházeli z budovy ve správě ministerstva vnitra, budí právě ty pochybnosti, které J. Vítek artikuloval, a vyvolává dojem akce účelově zinscenované ad usum sluníčkářských medií, která právě takový děj nutně potřebovala pro dehonestaci kritiků imigrace.

To, že je trestní oznámení na Jiřího Vítka skutečně prověřováno, je dokladem, že současná společnost je již nikoli jen na úrovni té předlistopadové, ale zašla o stupeň dál: neumím si představit, aby byl někdo stíhán za to, že – příkladmo – rozšiřoval pravdivé informace o událostech během Palachova týdne. Přičemž předností oné doby bylo, že pravomocný rozsudek v trestní věci jste dostali obvykle ani ne do roka, nikoli za 5 až 8 let, jak je běžné dnes.

Komentáře   

0 # Anonymní 2016-06-05 15:05
17.11.1989 jsem, já vůl, v té Blatničce měl zůstat!

Q.
0 # Olin 2016-06-05 16:50
Kdo byl ten muž v hnědé bundě s platností pro příští týden? (Abych se náhodou někde špatně nevyjádřil)
Celé mi to připomnělo starý, ale jak je vidět aktuální vtip:
Baví se 3 vězni v Rusku, za co jsou zavření:
První povídá: "Já jsem se v jednapadesátém špatně vyjádřil o soudruhu Ovečkinovi"
Druhý na to: "Já jsem se ve třiapadesátém dobře vyjádřil o soudruhu Ovečkinovi"
Třetí smutně mlčí a nakonec povídá: "Já jsem soudruh Ovečkin"
0 # Anonymní 2016-06-08 17:29
0 # Tomáš Marný 2016-06-05 20:38
Nové dno českých OČTŘ ...
0 # Anonymní 2016-06-05 22:31
Škoda, že se dosud neproflákla identita muže v hnědé bundě. Přitom toho člověka musí znát stovky lidí.
0 # Anonymní 2016-06-07 11:15
Jiste, vždyť pracuje u policie :(
0 # Anonymní 2016-06-08 17:33
Myslím, že optat by se mělo na některé z ambasád, buď té americké, nebo izraelské.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)