Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Toho dne se v hotelu Grand Majestic Plaza na Petrském náměstí v Praze nic mimořádného nestalo.

Nebo ano? Ale to by nám přece kvalitní zpravodajská media v čele s veřejnoprávní televisí a rozhlasem nezatajila. Opakujte si: je to fake news!

Aktualisováno.

Nakonec se Deník N, kde Petra Procházková působí, přece jen vyjádřil, přirozeně perem samotné akterky: byla to provokace. Taky si myslíme: drzá, nestoudná provokace ideodiversní centrály proti bezbranné novinářce, které nezbylo nic jiného než oponentovi v sebeobraně vyrazit z ruky mobil a pak ho udeřit do obličeje. Blahopřejeme, paní Petro, a děkujeme, že jste nám dala vzpomenout Rudého práva a jeho nezapomenutelných úvodníků. V těch dobách byste se rozhodně neztratila!

Komentáře   

+1 # Petr Kadlec 2019-11-23 20:35
Veřejnoprávní rozhlas: irozhlas.cz/.../...
-1 # Tomáš Pecina 2019-11-23 21:52
Se zájmem jsem sledoval. Podle doby zveřejnění a agresivity titulku jde přesně změřit ideologickou polohu media. ČT stále odolává, tam jsou skalní.
+4 # b.o.y 2019-11-24 12:59
Ještěže protistrana nebyla progresivně rovnostářská, jinak by paní Procházková dostala hned jednu dobře mířenou zpátky.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)