Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Čekali jsme snad něco jiného? Já nikoli: Ústavní soud potvrdil, že bývalá členka KSČ, soudkyně Krajského soudu v Hradci Králové Věra Adámková není podjatá a může bez problémů soudit spor mezi sudetoněmeckou rodinou a českou vodárenskou společností.

Odůvodnění je šestistránkové a i když se pokouší argumentovat ve smyslu, že námitka členstvím v KSČ není dostatečně konkrétní, nemám pocit, že by se s většinou námitek ústavní stížnosti vypořádalo; spíš je, jak české soudy s oblibou činí, prostě pominulo.

Aktualisováno.
Zde je k tomu zpráva ČTK.

Komentáře   

0 # J. Janát 2011-08-10 09:10
Rozumné rozhodnutí (u dr. Janů ostatně nepřekvapí). Jakkoli mi je sympatická snaha p. Peciny o vnesení světla do komunistické minulosti soudců, pak konstrukce podjatosti v této kauze je opravdu hodně přitažená za vlasy.
0 # Anonymní 2011-08-10 11:29
trochu neadresně popsáno zde... tyden.cz/.../...

Zajímavé, že soudcům nevadí formálnost třeba při neprokázaném členství v DS a uvedou ho jako důvod k potvrzení rozpuštění politické strany, obvzláště pak je to zarážející, pokud se členové DS pouze zúčastňovali schůzí stejně jako soudružka Adámková...
Zajímavé, jak může být metr dlouhý u Ústavního soudu, jednoho na něm i oběsí, pokud budou chtít...
Ale jestli to není tím, že soudruzi u Ústavního soudu jsou soudruhy, či odchovanci a odkojenci právních fakult také jen "formálně".
M.H.
0 # Anonymní 2011-08-10 23:12
Je velice zajímavé a v žádném případě ne náhodné , že na politické procesy KS v Hradci Králové vždy nominuje komunistu(ku) , estébáka nebo lháře , podvodníka a zloděje z Plzně , případně na politický proces dosadí na soud místně podřízený svůj vychovaný kádr z plzeňské "univerzity".
Mohou si to dovolit , protože vědí , že homosexuál Pospíšil i Ústavní soud své spolužáky a stranické kolegy(bolševiky , modrobolševiky a jejich potomky)nedají.V mých soudních sporech na mě homosexuál Pospíšil nasazuje vždy kamaráda , lháře , podvodníka a zloděje z komunistickoestébácké plzeňské "univerzity" Pavla Janduru , působícího "oficiálně" u OS v Semilech , řízeného komunistou a estébákem Slavomilem Strnadem , který zamítá i všechna moje odvolání , dovolání i TO a nařizuje evidentně nezákonné a smyšlené exekuce!!!
"My máme dlouhodobě celou justici", že ano homosexuále Pospíšile.Ti co si myslí , že to není jejich problém , ať se zkusí té bandě zločinců postavit a uvidí , co vše je v tomto ABSURDOBORDELISTÁNU možné.Jak říkal před pár lety opilý soudruh Topolánek na videu z oslavy politických špiček a zbohatlíků z mafiánskoestébáckého "kapitalismu"."Češi jsou zbabělé ovce , které si nechají líbit úplně vše".Samozřejmě nevěděl , že se video dostane na veřejnost , a tzv. "oficiální masová média" tomu nevěnovala žádnou pozornost.
Bohužel měl pravdu!Záměrně nechali soudruzi Topolánek , Kalousek , Nečas , Drábek i další zločinci zkolabovat státní rozpočet i průběžný důchodový a solidární systém , fungující mnoho desetiletí nejen u nás , ale v celém vyspělém světě , zkolabovat nesmyslnými výpadky daní(snížením) a zastropováním(snížením) odvodů na sociální a zdravotní pojištění od "elit" mafiánskoestébáckého kapitalismu.A kdo tyto i další zlodějny platí?!No přeci ovčané , kteří se svých práv stejně nikdy u jejich justiční mafie nemohou v případě potřeby dovolat!!!
Občané na Islandu vyměnili vládu , změnili Ústavu a dohnali k odpovědnosti zkorumpované politiky , keří dnes sedí ve vězení!To vše během dvou let!!!Proč to nezkusit také?!
Josef Langhammer

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)