DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

sobota 28. května 2011

Soudružka není podjatá, soudružka tam byla jen "formálně"

Nevím, zda se nad takovým usnesením spíš smát nebo brečet: Vrchní soud v Praze rozhodl, že hradecká soudkyně Věra Adámková (svou hloupostí slynoucí daleko přes hranice soudního kraje), bývalá členka KSČ, není ve sporu sudetoněmecké rodiny s českou společností podjatá, protože v KSČ byla jen formálně.

Celkem by mě zajímalo, jestli kdy měla KSČ vůbec jiné než formální členy – tedy v retrospektivě, v době, kdy tato strana byla u moci, byli přirozeně všichni straníci pro věc komunismu authenticky nadšení a zapálení…

3 komentáře:

 1. Na KS v Hradci Králové dodnes působí komunisticé a estébácké gangy a rodinné klany,které jsou nasazovány na současné pseudodemokratické politické procesy.Ty si určují komunistické a estébácé,všehoschopné soudní "znalce" z resortu MPSV a justice ČR.
  Stejně jako komunističtí zločinci využívali služeb nacistických všehoschopných kolaborantů,tak i současní potomci komunistů a estébáků z vlády a justice ČR,využívají služeb všehoschopných komunistických zločinců k sociální a fyzické likvidaci kritiků současného morálního a právního marasmu.
  "Oni mají vnitro,MY celou justici.Proto ta Plzeň,proto ten Pospíšil,proto ten Zeman,Drábek...."Zločinci Nečas,Pospíšil,Drábek vše organizují a kryjí!
  Josef Langhammer

  OdpovědětVymazat
 2. Mně to rozhodnutí nepříjde špatné. Operuje se tam rovněž s tím, že soudkyně má v příbuzenstvu SN (což jste zamlčel, poněvadž se vám to nehodilo do krámu). Dle mého soudu ovšem to i ono jsou jen obecné skutečnosti, z nichž dle mého soudu ani jedna nezakládá podjatost. Tu by zakládaly konkrétní skutečnosti.

  OdpovědětVymazat
 3. Má-li soudružka soudkyně v příbuzenstvu sudetské Němci, tím spíš lze pochybovat o její nepodjatosti – i když podle mne tento faktor zvlášť významný není, možná se od svého "ethnicky nevhodného" příbuzenstva distancovala, jako to udělalo mnoho jiných v té době.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>