Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Velmistr Řádu ozubeného kola, Jeho Velkoozubenost Marek Hirato byl v noci z pátku na sobotu zadržen třebíčskou policií. V tomto městě se v pátek konalo 9. procesí Řádu a jeho průběh patrně nebyl zcela poklidný, soudě z toho, že J. V. MH je podezírán z trestných činů násilí proti skupině obyvatelů a proti jednotlivci a výtržnictví.

O dalším vývoji budeme průběžně informovat.

Aktualisováno.
Jeho Velkozubenost byla v sobotu ve večerních hodinách propuštěna. Podrobnosti připravujeme.

Komentáře   

0 # cnemo 2011-08-13 07:40
Jsem velmi zvědav, co bude dál. Tahle recese má potenciál zdiskreditovat celou "protiextrémistickou" politiku vlády. Jen nevím, zda jsou pánové tak hloupí, nebo jen přeceňují své mediální možnosti (v době internetové).
0 # Vodník 2011-08-13 10:42
Nechte toho, Kapitáne! My dobře víme, co se pod zástěrkou recesse skrývá: pes Lucie Šlégrové! Ozubeným pochodem to začíná a novým holokaustem končí! Každý, komu je demokracie milá, se mnou musí souhlasit, že takovým "recessím" musíme učinit přítrž a ozubené nacisty v čele s jejich záludným velmistrem příkladně potrestat dřív než bude pozdě!!
0 # Trada 2011-08-13 12:57
jáj vy tu plácáte ....... sami dobře víme,že demokracii jakou jsme chtěli v 89 tak tady neni a nikdy nebude
0 # Astr 2011-08-13 15:06
Spravne Vodniku, jen mam pochybnosti ze to soudruh(drive) Fischer ridi z pozadi pravnym smerem. Sice byl moc chvalen ze ze strany delniku udelal delniky FASISTICKE a pak z toho duvodu zakazal, ale co napasuje na ozubene kolo ? Je na case vydat zakon o zakazu zpochybnovani kazde vlady sametove a nejlepe i se zpetnou platnosti jiz od r.89! A bude klid.
Mozna se pak zalekne i strana VV a bude po zbytek casu lepe spolupracovat. Pro pristi volby slibila strana Lidova jiz slibuje ze opet navaze na tradice drivejsich casu kdy spolupracovala tak dobre ze se na ministra Luxe vzpomina od ODS pres soc.dem az ke knizeti jen v tom nejlepsim. I ministr Kalousek tam vyrost a ze hodne vyrost! I ja se pripojuji, o mrtvych jen dobre je li rec o nezapomenutelnem ministru Luxovi.
Je na case aby spolky pro budoucno byly jen provladni! A aby nebylo pochyb nechat to co nejdrive uzakonit!
Pokud to neudelate rikate si jen o pokracovani problemu. Kazdej poradnej vladce vedel a vi i dnes, ze na blbej lid platil a stale plati zakon zvany "maly dvur a velky bic" ! Jinak nic!
Soudruh Fischer to dobre rozjel. Vytrvejte a ani s ozubenym soukolim se nemazejte!
Shalom:-)
0 # Astr 2011-08-13 15:18
ŘÁD OZUBENÉHO KOLA
ŘÁD uznává právo výsměchu jako přirozenou a odvěkou protiváhu každé moci…

No tohle ? To je ale troufalost.
Tohle pravo meli a maj vodjakziva jen dvorni sasci!!! Lid jen drzet hubu a krok! Si teda troufate vozubenci:-(

Zadnej protest z Hradu?
Sakra to ste tam tak neschopny ze prokuratori Urválek nebo Vaš nemaj nastupce?
Se nedivim ze Vas vobcas i Kocourkovem nazvou:-(
Sodoma Gomora :-(
0 # gogo 2011-08-13 16:23
Vyřiďte prosím jeho Velkoozubenosti srdečné pozdravy. Buďme po zuby ozubeni.
0 # jonáš 2011-08-13 16:38
Nevim čemu se divíte, ozubený kolo je přece zprofanovanej symbol totalitního režimu, postavenej na roveň haknkrojcu .. viz třeba p-numismatika.cz/.../stokoruna_02.jpg
0 # JzP 2011-08-13 17:28
Jakkoliv jsem jinověrec a nauka Řádu je mi cizí, považuji za svoji povinnost vyjádřit svoji toleranci. Podobný náboženský útisk je nepřípustný!
0 # Tomáš Marný 2011-08-13 17:32
To zní velmi, velmi zajímavě! Prosím, napište co nejvíce podrobností hned, jak to bude možné.
0 # Anonymní 2011-09-01 21:50
vodník plne s vami suhlasím.treba zabránit holokaustu a najlepšie poučit sa od nepriatela a použit na zachranu demokracie osvedčené metódy.my dobre víme ako na to.my ich zakažeme a my ich pozatvarame ako psov.a čo tak konečné riešenie?konečne by sme mohli použit aj ten plyn.(snad to bude fungovat)vodník vy ste moj človek.zajtra poviem chlapom vo fabrike nech sa dostavia do transportu.tie ich reči cez svačinu poviem vám kam sa hrabu skíni

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)