Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Nejhorší na nastupující diktatuře je, že nám její projevy zevšední. Ještě před pěti lety bychom se nad případem třiadvacetileté Bratislavanky, která pod přezdívkou Simmie White napsala na Facebook 14 slov, což stačilo k provedení domovní prohlídky a stíhání se sazbou do tří let, určitě rozhořčili, dnes jen pokrčíme rameny a řekneme si, chudák holka, myslela si, že žije ve svobodné zemi, a teď bude ráda, když vyvázne s podmínkou.

Toto plíživé zlhostejňování je velkým nebezpečím, protože hraje do karet těm, kteří nás po kouscích připravují o naši svobodu, a upřímně, nevím, jak mu čelit.

Komentáře   

+5 # lachimiq 2018-08-17 16:01
Tak snad jedině, kdyby si stejnou fotku vystavilo na facebookovém profilu dalších 1000 podobně smýšlejících občanů. Nebo raději 100.000 .
0 # 1ac0 2018-08-17 22:26
ako to bolo o tej apatickej vacsine ktora voci zlu nic neurobila?
0 # Francis Bacon 2018-08-18 18:45
Je to mnohem horší. Na Slovensku zatkli člověka v nákupním středisku, protože měl tetování, včetně nápisu Rudolf Hess - byl vzat do vazby!!! Dále, slyšel jsem, že slovenská policie provedla jakousi razii na koupališti, hledajíc protirégimní tetování, zde patří asi million vykřičníků.

Dále jsem s politováním, arci pochopením, zjistil, že zde je nyní nově vyžadována registrace (již se mi povedla).

Slovensko je totalita od barevné revoluce r. 1998, jejíž kulaté výročí si připomeneme v září. Dokonce i zločinný specialisovaný trestní soud tehdy zakládali.
+1 # Tomáš Pecina 2018-08-18 18:50
Za pochopení děkuji. Bez registrace jsem musel buď neustále mazat spamy, což mne zdržovalo od jiné práce; takto stačí, když zde poklidím jednou až dvakrát týdně.
+6 # Libor Petříček 2018-08-21 11:38
Neuveřitelné, domovní prohlídka proto, že si někdo vyvěsí na Facebooku větu o potřebě zajistit budoucnost našich dětí?
To je snad vtip.
Samozřejmě si také myslím, že je zapotřebí zajistit budoucnost našich dětí a fakt, že jsem "bílý" a své děti jsme zplodil také s "bílou" ženou, jaksi nevyhnutelně vedlo k tomu, že naše děti jsou také bílé.
A tohle na Slovensku stačí k dovození toho, že ona slečna je rasitka, fašistka a nepřítel národa, pardon lidstva nejspíše?
To jsem z toho opravdu jelen...
Možná bych měl skutečnost, že mám s bílou ženou bílé děti (dospělé) a jedna má bílá dcera má s bílým mužem (mým zetěm) také dvě bílé děti (má vnoučata) tajit...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)