Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Znak města Boru

Kausa znaku, jehož použití na vlastních předvolebních letácích si radní schválili, má dohru: tajemník-vyšetřovatel borského úřadu Miroslav Cvrk vyzývá předsedu Borského spolku Michala Sikytu, aby mu sdělil, jak se k zápisu, předmětné usnesení obsahujícímu, dostal. Pokud jsem informován, bude se svou žádostí zvýšenou rychlostí poslán do patřičných míst.

Pokud jsou správné i další naše informace, borská rada hodlá přijmout rasantní opatření, aby k únikům jejích zápisů a jiných informací o její činnosti ve prospěch občanů města nemohlo nadále docházet: zápisy ze zasedání rady nebudou od nynějška dostávat ani městští zastupitelé. Tak je to správné, tak to má být: a když si budou oposiční zastupitelé příliš vyskakovat, rada zastupitelstvo rozpustí a jmenuje nové.

Komentáře   

+2 # Francis Bacon 2018-08-23 18:31
Kolikanásobné porušení příslušnosti zde nastává? Nejméně dvojité?

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)