Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Provedli jsme test proporcionality a… napíše úředník a zkušený občan nemusí číst dál: žádost o informace byla odmítnuta, protože zájem úředníka na utajení informací převážil nad zájmem veřejnosti na jejím poskytnutí. Zákon o svobodném přístupu k informacím měl právě takové svévoli čelit, ale zásluhou Jana Musila, jednoho z nejhloupějších soudců v celém justičním systému, mají povinné subjekty jednoduchý prostředek, jak znovu utajovat, cokoli jim milo a vhodno.

Dva čerstvé příklady: Jan Šinágl neobstál v testu proporcionality se žádostí o rozsudek Obvodního soudu pro Prahu 1, já zase jsem – podle očekávání – neoprávněně chtěl znát obsah příloh ke zprávě OLAFu (rozklad).

Komentáře   

+1 # 1ac0 2018-09-14 01:52
nejaka moznost musilov paskvil zrusit/prekonat?
-4 # Báša 2018-09-15 17:39
Jj... Vidíte pane Pecino, dřív se tu diskutovalo, páč si lidi byli jistí, že na ně přes anonymní účet fízlové nevletí. Povedlo se Vám to. Názory žádné. Oponenti nejsou a cajti mají zábavu. Gratuluji.
+3 # Neocon 2018-09-15 17:54
Klasicka teorie spiknuti-samej disident ala GP, protoze fizlove nemaji nic jineho na praci, nez analysovat nazory nejakych anonymu, na nejakem Blogu.
-5 # Guy Peters 2018-09-16 17:29
Ne, nediskutuje se tady, protože sem píší pitomci jako "Neokon". Na Facebooku lze trolla zablokovat, tady ne, takže kdo by chtěl, aby si ho neokonský grafoman pořád bral do huby, i když sem řadu měsíců nepíše?
+4 # Neocon 2018-09-16 23:42
Uz jsem Vam to GP psal asi 8, mozna 9x-kdyz uz chcete lhat, coz je Vase obvykla parketa, ktera nabira mesicne na obratkach a intenzite, delejte to alespon tak, at nejste za jeste vetsiho pitomce, nez jakym ve skutecnosti jste.

Protoze ten "grafoman Neocon" sem totiz za cca poslednich X mesicu napsal 3 prispevky a jeste k tomu dotazujici se.
( 1. Delka a trvani pusobeni ozareni v zemi, 2. Novela zakona o oddluzeni na 7 let a 3. Moznost stihat advokata za radu "klienta").
-3 # Guy Peters 2018-09-17 12:46
Vy pitomče, nejde o to, co děláte teď. Jde o to, že Vaše grafomanie předtím vystrnadila všechny slušné diskutéry, kteří měli k věci co říci.

Nepsal jste mi nic, protože jsem před Vámi odsud utekl na Facebook. Tam Vás mohu zablokovat, což mi vyhovuje.
+2 # Neocon 2018-09-17 15:35
No GP a ted trochu reality, i kdyz pochybuji, ze to vubec pochopite:

1) "Neutekl jste odsud na FcB", jak lzive tvrdite, ale byl jste odejit pote, co jste tady zacal pouzivat ten Vas ofensivni slovnik+jste sem zatahnul tu Vasi anti-imigracni retoriku a lide s Vami prestali diskutovat.
(slovo "Pitomec", ktere jste zde opet predvedl dnes, bylo jedno z tech mirnejsich).

2) Nazyvat grafomanem nekoho, kdo ma 3 prispevky za 6 mesicu a sam na svych 2 falesnych FcB profilech (JP & FB) namasti 2-3 nasobek, za jedno jedine odpoledne, muze jenom nemocny clovek, kterym bezpochyby jste.

3) S tim lhanim jsem Vam to psal mozna tucetkrat-cili opet lzete.

4) Znatelny pokles diskutjicich, kdyby Vas zajimala realita, nikoliv Vase pohadky nastal, kdy p. Pecina zmenil strukturu sveho Blogu.
(Coz je skoda, protoze verim, ze vitezna sestava se nemeni a puvodni Blog byl naprosty unikat, ale v tom se s Vami GP shodnu, ze to neni moje vec)

5) Plus-tim, ze p. Pecina zrejme i na Vase nalehani, to zacal moderovat, skoncila absolutni jedinecnost tohoto Blogu, protoze vetsina navstevniku byla laiku, stejne jako jsem ja.

6) Chapu, ze ted nemate nejlepsi obdobi-vykop z Fakulty+jste spadnul na FcB z jednoho tisice sledujicich na 33 ks, slovy tricettrikusu, ale za to ja vazne nemohu.

Vse dobre GP a at se dari.
-4 # Guy Peters 2018-09-20 09:12
Vy a realita? To je špatný vtip. Už to, že si myslíte, že účet Francise Bacona je můj, ukazuje, jaký jste trouba.

Odejit jsem nebyl. Tomáš Pecina nikoho nevyhazuje, ačkoliv Vás by měl. Píšu jsem od počátku (paragraphos.pecina.cz/.../...), Vy pitomče, tedy 10 let. Nikdy se mnou žádný problém nebyl. Dokud nepřišel troll jako jste Vy, protože ze všeho nejhorší je srážka s blbcem.

Proti imigraci píšu tam, kde je článek o migraci, tedy věcně. Zkuste si zvyknout, že lidé mají různé názory, i když pro bývalého veksláka a neonacistu je to těžké.

Srovnávat blog a Facebook může jen ten, kdo netuší, co je to odborný blog o právu, takže sem píše své neinformované pitomosti.

Úbytek diskutujících má 2 příčiny: Vaše existence zde. Neznám právníka, který by chtěl diskutovat s takovým pitomcem, jako je Neokon, který o právu neví nic. Ani já k nim nepatřím; kdybyste si mne permanentně nebral do huby, tak bych Vás zcela ignoroval. Vaše ničemná existence je mi zcela lhostejná. Vy naopak nevydržíte bez parazitování na druhých. Už ani nespočítám, kolikrát jste mi na Facebooku vlezl na profil, ačkoliv jste mnohokrát lživě slíbil, že to dělat nebudete. Kolik jsem napsal něco já Vám na zeď? Nullakrát, protože jste zcela nezajímavá nulla.

Druhá věc, která lidi odrazuje, je povinná registrace.

protoze vetsina navstevniku byla laiku, stejne jako jsem ja.
Lež. Před Vaším příchodem byla drtivá většina diskutérů odborníci. Nemluvím o čtenářích, ale o diskutérech.

jste spadnul na FcB z jednoho tisice sledujicich na 33 ks, slovy tricettrikusu, ale za to ja vazne nemohu.
Jste blázen. Na svém původním profilu mám 490 followers.
+8 # Tomáš Pecina 2018-09-20 11:28
Opakuji, že je jen moje věc, jakou politiku na blogu zvolím a jestli ten blog někdo čte a/nebo komentuje. Vážně nechápu, proč vás čtenost a komentovanost mého blogu tak vzrušuje.
+4 # Neocon 2018-09-20 15:07
Ajajaj p. Zvanovec, a ja hloupe veril, ze kdyz Vam na zaver napisu: "Vse dobre GP a at se dari.", ze na ty Vase psycho vylevy muzeme zapomenout, no nic:

1) Ano, ja a realita-to je to jedine, co me na rozdil od Vas zajima, proto jsem mel X krat casteji pravdu, nez Vy a kdyz jsem ji parkrat nemel, coz jsem nemel-tak jsem se Vam omluvil.

2) Ano, TP odsud nikoho nevyhazuje-nikdy jsem nevtrdil opak. (to ze kvuli Vasemu ofensivnimu slovniku s Vami lide prestali diskutova,t s tim nema mnoho spolecneho, ale o vyhozeni nebyla rec.)

3) Ano, dalsi souhlas s Vami-nikdy s Vami problem nebyl, presne jak tvrdite, dokonce, jak jsem Vam opakovane psal, "byla radost Vas cist a cest s Vami diskutovat". To se ovsem rapidne zmenilo, kdyz prisla tzv. "uprchlicka krize" a stal se z Vas psychopat.

4) Ano, dalsi souhlas-nejhrosi je srazka s blbcem, tudiz Vam Vas mizerny zivot nezavadim a jsem sorry pro Vas.

5) Nikomu nevadi ze pisete proti imigraci, to je preci Vase vec-jde a slo jen o Vas ofensivni slovnik a urazeni mistnich diskuteru.

6) Blog a FcB jsem nikdy nesrovnaval, je mi lito.

7) "Do huby" jsem si Vas nebral a uz vubec ne opakovane-jen se svymi slovy povazujete za disidenta a ja jsem to od Vas pouze prevzal-nemusite mi dekovat.

8) Ano, o pravu toho prilis nevim, to souhlasim, sice jsem mel casteji pravdu nez Vy ( sluzba v cizi armade, Trump's EOs a jejich pozastaveni Fed. soudci, Muslim Ban I.0, hate speech atd.), proto sem chodim a zpravidla se dotazuji.

9) Jelikoz moje prispevky na on-line se rocne pocitaji v radech desitek ks, rocne aby jste neprehlednul, a Vase v radech desitek ks denne, opakuji denne, tak bych si s tim Vasim "parasitovanim" a "grafomanstvim", nebyl az zase tak jisty.

10) Na FcB profil jsem Vam vlezl, opakovane, to je pravda a jelikoz jste me chvalil, ze Vam "delam uzitecneho idiota a zvedam Vam ctenost"-tak na tom nevidim nic spatneho a opakuji-nemusite me dekovat-nebylo pro me slozite vyvracet ty Vase lzi.

Tak zkusim jeste jednou-at se Vam dari p. Zvanovec.
+11 # Tomáš Pecina 2018-09-16 23:18
Pánové, mám dojem, že jediný, komu by mělo vadit, jak se tady diskutuje, jsem já. Nechte proto, prosím, na mě, aby svůj blog řídil, jak uznám za vhodné.
-9 # Guy Peters 2018-09-17 12:48
Podle mne jste doplatil na záměnu svobody a anarchie. Je zajímavé, že na Lucerně wikipedie jste byl přísný moderátor; zde necháváte Neokona či p. Krystlíka volně řádit. Je to ale Vaše volba, uznávám.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)