Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Aniž bychom se snad kojili falešnými nadějemi, ohledně politické budoucnosti této země jsme spíše optimisty: český národ přežil Heydricha, Gottwalda i Husáka, srovná se i s Babišem. Nebude to arci bez ztráty bodu, ale i na to jsme, sub specie shora zmíněných historických precedentů, zvyklí.

Obrázek o tom, jak bude vypadat informační svoboda v eře rozvinutého babišismu, si můžeme učinit z tohoto rozhodnutí Městského soudu v Praze, ve kterém nám jistá subalterní soudní úřednice sděluje, že judikuturu nezná a ani ji nezajímá: informace nám prostě neposkytne. Přirozeně jsme podali odvolání.

A co to má společného s Agrofertem? Pokud projde Babišův návrh na novelisaci zákona č. 106/1999 Sb., bude nám celá dosavadní judikatura k ničemu. A aby neprošel, jestliže jeho přijetí umožní takové věci, jak je utajení usnesení o zastavení trestního stíhání za Čapí hnízdo, a dokonce i informace o tom, že trestní stíhání bylo zastaveno. To je přece uším každého zaměstnance koncernu na posici poslance rajská hudba!

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)