Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Po soudci, který si o přestávkách jednání přikrádal z advokátských šrajtoflí, tu máme species soudce-kořaly, tedy něco, na co jsme si už zvykli a co počínáme brát spíš za normu než nějakou zvláštnost.

Zaujal mne nápad, že Dagmar Křišťanová bude muset před každým soudním jednáním dýchnout do balonku a podle výsledku ji vedení soudu do jednačky pustí čili nic. Je to inspirativní, a měla by se toho ujmout advokátní komora, která by své členy za tím účelem vybavovala detekčními trubičkami. Jen se bojím, aby soudci neodpověděli stejnou mincí: to by pak zvlášť na venkovských soudech z leckterého jednání zbyla zapisovatelka.

Komentáře   

0 # Anonymní 2011-06-28 18:21
Ano , takhle vypadá "naše" justice.Soudci a státní zástupci buď lžou , podvádějí , kradou a nebo jsou v "práci" za naše královské peníze opilí.Jaký pán , takový krám.
Jestliže ČR dlouhodobě řídí ke zkáze a hlavně rozkrádá ta největší morální lůza , jakou si jen lze představit , tak jejich justiční mafie řízená homosexuálem Pospíšilem z Plzně nemůže vypadat jinak.
Ale MY , většina slušných a poctivých občanů ČR , už to dále tolerovat a snášet jejich teror nechceme!Vezměme si příklad a inspirujme se Islandem , kde lid s podobnými gaunery a zločinci zametl a dohnal je k odpovědnosti a spravedlivým trestům!!!
Josef Langhammer
0 # Anonymní 2011-06-28 20:38
A největšími zloději jsou exekutoři , pravá ruka komunistické a estébácké státní správy a justice ČR.Když se někdo nechce vzdát a s těmi zločinci bojuje , tak na něho pošlou zloděje exekutora , i přesto , že rozsudky nejsou pravomocné a vykonatelné!
V mém případě estébáka Tomáše Vránu z Přerova a člena komunistického a estébáckého libereckého justičního gangu Vondroušů , který byl a stále je nasazen i na KS v Hradci Králové , Jiřího Polanského se soudcem podvodníkem z Plzně(spolužákem homosexuála Pospíšila!)Pavlem Jandurou , t.č. škodícího u OS v Semilech pod vedením předsedy soudruha estébáka Strnada!!!
Josef Langhammer
0 # Anonymní 2012-07-30 17:39
Zastřelit ty exekutorské lichváře a zloděje a toho stbáka Vránu mučit za všechny co existečně zruinoval !!!!!!
0 # Anonymní 2011-06-29 09:21
Při vaší úctě k právním zásadám (připomínám třeba presumpci neviny) je zajímavé, jak máte údajnou krádež šrajtofle soudcem za "hotovku". Kořalové jsou pak i mezi lékaři, úředníky, řidiči, politiky apod. Chápu vaši radost nad dalším zlořádem v justici, ale k objektivitě má sběratelská vášeň podobných idnesových zpráviček a jejich zobecňování daleko.
Honza
0 # Anonymní 2011-06-29 21:56
Při vaší úctě k právním zásadám pane Honzo(nevím proč se stydíte uvést celé jméno pod názor) , nemám radost z podobných zpráviček a ani je nesbírám , ale i tyto pouhé střípky , které se na světlo dostanou , vypovídají o stavu morálky a práva v tomto zločinci ovládaném a řízeném srdci zločinnosti Evropy.
Je mi jasné , že různá individua se pohybují ve všech profesích , nezávisle na vzdělání a postu , ale ve státní správě(na vedoucích postech) a v justici ČR jsou zářnou vyjímkou ti slušní a nemají šanci nic změnit , ale ani mezi těmi zločinci zůstat slušnými.
Věřte , že opravdovou radost budu mít , až lháři , podvodníci a zloději , kteří tuto zemi rozkradli , morálně a právně rozvrátili , budou po zásluze potrestáni a slušnost a právo bude mít po dlouhé době zelenou.K tomuto cíli je ovšem potřeba více odvahy a třeba i rizika od nepochybně většiny slušných občanů ČR.Ti , kterým státní a justiční mafie zničila život , už nemají co ztratit.Já půjdu třeba do první linie.
Proč si myslíte , že na mě ještě nikdo z těch zločinců nepodal TO , když se tak otevřeně a adresně vyjadřuju?!
Josef Langhammer
0 # Tomáš Pecina 2011-06-30 09:28
Pseudonyma Honzu zdvořile upozorňuji, že tento blog není prostorem pro osobní útoky a trolling. Další jeho příspěvky budou proto mazány bez ohledu na obsah.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)