Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Jiří Žůrek, idiot

Argumentace obviněného? Ta nás nezajímá! V tomto duchu rozhodl Úřad pro ochranu osobních údajů o skandální pokutě 50 000 Kč, kterou jsem dostal za provozování veřejností oceňovaného systému Právnické výpočty (nyní je klon k disposici např. na adrese https://www.pravnicke-vypocty.com/). Následovat bude rozklad. Komentovat, myslím, netřeba…

Komentáře   

+1 # František 2020-03-14 21:16
Zajímavá kvalifikace - "porušil některou ze základních zásad pro zpracování osobních údajů podle čl. 5 až 7" - vida, sprostý podezřelý hned ví, na čem je!
Kdyby to GDPR dočetli aspoň do čl. 10, taky by měli mnohem pádnější důvod pro zákaz, min. v té trestní části výpočtů. Ale to by ÚOOÚ musel fungovat jinak, než jako chráněná dílna. Kdyby tak raději navlékali korálky, vyráběli vkusné keramické suvenýry nebo lepili pytlíky...
+2 # K. 2020-03-26 11:08
Zajímavá myšlenka.
Vlastně by se tak daly zjednodušovat rozsudky obecně.
Obžalovaný porušil některé z ustanovení TZ a odsuzuje se....
0 # František 2020-03-27 23:28
Právě. "Dopustil jste některého z trestných činů podle Hlavy IX trestního zákoníku" (vyber si sám, a ke každé z možností, variant a kombinací se extra obhajuj - co kdyby, že jo).

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)