Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Jiří Žůrek, idiot

Ne snad, že by se od v titulku zmíněného neschopného a závistivého individua dalo čekat co jiného, tedy se omezme na suché konstatování, že za provozování Právnických výpočtů jsem dodatečně dostal pokutu 50 000 korun. Velký den pro všechny mé nepřátele, tedy slavte, moji milí, arci s vědomím, že kdo se směje naposled, smává se obvykle nejlépe.

Komentáře   

+8 # Josef Novák 2020-02-05 20:26
Vy jste zveřejnil veřejné informace???? Co si to dovolujete????? No TVL a tyhle dementy v ÚOOÚ živíme....
-1 # Jméno 2020-02-06 10:46
„ ...existují rozhodnutí předběžně vykonatelná (zejména rozsudky o výživném nebo procesní usnesení ve správním řízení), která lze nuceně vymoci, ačkoli ještě právní moci nenabyla.“
cs.wikipedia.org/wiki/Vykonatelnost
Nevzpomínám si, že by rozhodnutí uváděla, že jsou PV.
Zveřejňování svých identifikačních údajů účastníci soudních řízení vítají a požadují, například já, protože tato činnost moje základní práva chrání. Jsem přesvědčen, že nás je takových 99%.
Co je v našem zájmu víme nejlépe my sami. ÚOOÚ porušuje naše základní práva a způsobuje nám škodu. Jak se proti tomu můžeme bránit?
+1 # Jan Tau 2020-02-06 11:59
Chyba! Co je v našem zájmu rozhoduje strana a vláda. A ta rozhodla, že je v našem zájmu, aby nám nekompetentní úředníci ve spolupráci s nekompetentními státními pošťáky (ne)doručovali obsílky fikcí a ani jsme si nemohli v systému pana Peciny nechat sledovat naše jméno, jestli se proti nám náhodou někde něco nevede. Pak se tím totiž nemusíme vůbec stresovat a stačí akorát zaplatit již nezvratitelný exekuční titul. Tak už přestaňte brblat a radši pošlete Žurkovi děkovný koš.
+1 # Petr Jarolímek 2020-02-07 09:25
To je zajímavá otázka. Mám zato, aniž bych měl chuť nějak hloubkově pronikat do té sračkové směrnice GDPR, že mě má jako osobě umožnit ochranu. Tedy cítím-li, že jsou moje osobní údaje zneužívány, pak mám v ruce hůl. Nemám pocit, že účelem směrnice bylo umožnit idiotovi Źůrkovi, aby vstupoval do mého vztahu s okolím ze svojí vůle a určoval okamžik, kdy jsou moje data zneužívána. Koneckonců někdo nechce být vůbec nikde veřejně vidět ani zmíněn, jiný je schopen na sociální síti ukázat i svoje použité spodní prádlo, každý to prostě vnímá jinak.
Chtěl jsem tím kostrbatým úvodem sdělit, že na stránkách právnických výpočtů jsem také byl vidět, a vůbec mi to nevadí. Byl jsem účastníkem nějaké sporu. Naopak mi extrémně vadí, že idiot Žůrek i jménem mým, byť jako anonymního "účastníka soudního jednání" odůvodňuje uvedený příkaz.
Tedy, bude-li třeba, skutečně jsem ochoten poslat idiotovi Žůrkovi podání, ze kterého bude zřejmé, že si nepřeji, aby i mým jménem jednal - mě uvedené zveřejnění prostě nevadí a nepovažuji ho za zneužití mých osobních údajů. Minimálně by tedy měl svoje odůvodnění upravit takto: "zveřejňoval osobní údaje účastníků, vyjma Petra Jarolímka......"
+2 # Tomáš Pecina 2020-02-07 10:55
Dobrý nápad, doporučuji oslovení "Drahý idiote"; bude plně odpovídat tomu, kolik na jeho činnost daňoví poplatníci vynakládají.
+1 # Jméno 2020-02-07 10:20
Veřejné pravdivé informace mne chrání před pomluvami, podvodníky a před úřední a soudní šikanou. Jsou pro mne konkurenční výhodou. Pomluvy jednoduše zákazem zlikvidovat nelze. Kde se zakáže pravda, tam nevznikne automaticky spravedlnost, místo zaplní výmysly a lež.
-2 # Josef 2020-02-07 12:42
Chápu, že vám jde o princip, nicméně nevidím žádný problém databázi dále provozovat, pouze ji převést do formy pravidelně aktualizované offline aplikace, která bude ke stažení ze zahraničního serveru a vy pouze poskytnete odkaz. Pak se mohou vztekat jak chtějí, ale vy o tom pravidelně aktualizovaném souboru nic nevíte, nemáte s ním nic společného a pokud jim vadí, tak ať si najdou jeho majitele. A vy na něj jenom odkazujete, což vám zakázat nemohou.
0 # K. 2020-02-07 12:55
"A vy na něj jenom odkazujete, což vám zakázat nemohou."
Abychom se nedivili, jako jistý uhlobaron:
"Mladý pane, viděl jste někdy důl? To je díra v zemi, chodby tak a tak.
Prosím, důl se může zatopit, zasypat, ale nikdo vám ho nemůže vzít!"
0 # Tomáš Zelený 2020-02-07 15:06
Pane Pecino pokud by to bylo jako placená aplikace pro mobilní telefony, v nějaké rozumné ceně, tak bych si ji určitě předplatil. Také jsem přemýšlel, že jsem byl v aplikaci zveřejněn, ale smířil sem se s tím. Nečetl jsem to rozhodnutí, ale pokud by ta aplikace měla čistě softwarovou podobu a každý její uživatel si stahoval údaje k sobě do počítače a neukládala je sama aplikace na někým provozovanou webovou stránku, tak by proti tomu nemohli nic. Nebo? Ani by si nemohl nikdo stěžovat, že chce být smazán. Přeji hodně zdaru a hlásím se jako předplatitel aplikace.
0 # PJC 2020-02-07 15:56
Podle dokumentu, ktere jsem videl, si o nem mysli sve i ostatni pravnici na Uradu, a jeden soud k jeho praci take nevybirave vyjadril.

Take ho uklidili od "skutecne prace" na "obor dozoru," co ve sve naivite interpretuji tak, ze "kdo neumi delat, tak aspon dozoruje."

Co s tim budete delat, jestli se muzu zeptat, aniz by to poskodilo obhajobu?

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)