Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Včera vydaným usnesením zastavil Obvodní soud pro Prahu 1 trestní stíhání v tzv. samolepkovém procesu. Důvody dosud neznáme, avšak jsme zdrceni: pokud se nevzepře státní zástupkyně OSZ pro Prahu 1 Zdeňka Galková, bude náš blog zakrátko bez themat.

Komentáře   

0 # Jan Vučka 2018-06-01 08:06
Letos skončila totálním zhroucením obžaloby a pravomocným osvobozením další politická kauza Warriors Division, takže politické procesy se orgánům v poslední době nějak nedaří. Možná je to tím, že vyrostla generace lidí, kteří si to líbit nenechají a jsou ochotni i schopni se účinně hájit.
Dlužno dodat, že kauza trvala "pouhé" čtyři roky a účet pro daňového poplatníka bude mastný.

V řízení neúspěšně vystoupil znalec Zouhar přibraný orgány, o němž v rozsudku stojí: "Pokud jde o znalecký posudek JUDr. Ing. Zouhara [...], k tomuto měl soud výrazné výhrady[...]-znalec nedokázal [grilován obhájcem] dostatečně obhájit svůj písemný znalecký posudek, navíc ve věci XXX Okresního soudu v Sokolově podal při posuzování obdobné problematiky diametrálně odlišný znalecký posudek".

(děkuji klientovi za laskavý souhlas s anonymním publikováním)
0 # Tomáš Pecina 2018-06-01 08:18
+1 # 1ac0 2018-06-01 18:52
ja by som pozatvaral aj vsetkych klientov toho eshopu, uvazte take trencle s napisom: -to je nielen propagacia ale aj pohrdanie usilovnym usilim pcr, sz a ostatnych organov!
0 # Michal 2018-06-02 07:31
A neni to po tech letech skoda? :) vzdyt ten proces trval ani ne 10 let ( Vondrák roční vazba). Jinak samozřejmě gratulaci posílám a přeji mnoho úspěchu všem, co se za tyhle lidi berou!!
0 # Kolemjdoucí 2018-06-09 10:16
Gratuluji, ostuda státu se dostala už i na titulky v mainstreamu, dokonce nad zprávu o rozpadajícím se alkoholikovi, který ruší program. :D ibb.co/dAtETT

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)