Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Vše má svůj čas. Je čas rodit se a čas umírat, čas sázet a čas sadbu vytrhat, čas zabíjet a čas uzdravovat, čas bořit a čas budovat, čas plakat a čas se smát, čas rmoutit se a čas tancovat, praví kniha Kazatel. Toho si vědomi, rozhodli se jednat i úředníci ministerstva spravedlnosti a naznavše, že nastal čas vyřizovat podněty k podání stížnosti pro porušení zákona, začali se zabývat podnětem, který podal v březnu 2012 Patrik Vondrák, domáhaje se jím vrácení neoprávněně zadržované kauce ve výši 400 tisíc korun.

Uplynulo pouhých sedmnáct měsíců, během nichž byl samolepkový delikvent zproštěn obžaloby a kauce dávno vrácena, a podnět dostalo na stůl Městské státní zastupitelství v Praze, jež případ prověřilo a napsalo, že prozatím nemůže nic dělat, protože spis má soud (a ten by mu ho jistě kvůli takové banalitě, jako je podnět obžalovaného, nepůjčil).

Rozhodně, milí čtenáři, nepřepínejte: mám dojem, že justice ohledně Vondrákovy kauce ještě neřekla poslední slovo, a nelze vyloučit ani zcela překvapivý vývoj!

Komentáře   

0 # Anonymní 2013-09-09 20:35
Je tedy pan Šinágl věřící, když soudkyni říká S Pánem Bohem?

Jste Vy věřící pokud citujete Kazatele?

Petr V
0 # Anonymní 2013-09-09 21:00
Proč?
Posuzuje ostatní podle jejich náboženství?
Pokud citujete Aristotela jste peripatetik?
Nebo jenom tak chodíte okolo horké kaše?
Jaroslav
0 # Anonymní 2013-09-09 22:15
Proč?


Ale, já se ptal první.

Aristotela, jsem necitoval...měl jsem?
Petr V
0 # Anonymní 2013-09-10 13:21
Ale to je celá "pravda a láska", žádné normální vzdělání, kromě nějakých pochybných humanitních "studií" na FF UK, FSV UK apod... a proto ta snaha všechno relativizovat, tak nějak po marxisticku... Příteli, Bible není "nějaká" kniha, na té stojí celá naše křesťanská civilizace a proto její znalost patří k vybavení vzdělanějších lidí na Západě...
0 # Anonymní 2013-09-10 14:52
Zajímavé jak agresivně reaguje Petr V na p.Šinágla (respektive na věřící)...
A jak nepochopil, že mu bylo odpovězeno... :)

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)