Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

V případu, o němž jsme psali i na tomto blogu, došlo k lehce překvapivému obratu: Okresní soud Praha-západ, který popírače Stworu předtím trestním příkazem odsoudil k desetiměsíční podmínce, dnes rozhodl opačně a obžalovaného zprostil obžaloby.

Moje stanovisko ke Stworovi a jeho zločinu zůstává neměnné: Jen jen málo věcí, které mi vadí víc než antisemitismus – jednou z nich je potlačování svobody projevu.

Aktualisováno.
Velmi působivou závěrečnou řeč zveřejnil V. Stwora na svém serveru.

Komentáře   

0 # Anonymní 2009-12-10 22:46
Nevím jestli se dá o svobodě projevu hovořit, pokud je někdo odsouzen k NEPO trestu za text písně /mimochodem špatné, ale to na věci nic nemění/ nášivky na tričku, tetování, zdvižení packy apod. Potlačovat lze svobodu projevu, která reálně existuje... A zatím - můžete svobodně vyjádřit názor, který jako legální označí soudní znalec. Např. /bývalý/ agent Stb. s krycím jménem HOUF. A.Novák

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)