Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Úřad pro ochranu osobních údajů může slavit: naprosto právem zvítězil v letošním 10. ročníku ceny Zavřeno v kategorii Otevřenost rozhodování za to, jak svými výhradami ke zveřejňování záznamů ze zasedání obecních zastupitelstev přispívá k netransparentnosti veřejné správy.

Na druhém místě skončili brněnští konšelé, za kousek, o němž jsme na tomto blogu rovněž referovali: tito podmínili přístup k městským dotacím podmínkou, že příjemce nesmí vést s městem nebo městskou obchodní společností žádný soudní spor.

Do příštího ročníku se chystám nasadit obec Pletený Újezd, která pro některou z předních příček, myslím, dozrává.

Komentáře   

0 # Guy Peters 2012-10-01 14:44
0 # Anonymní 2012-10-02 02:21
To vyjadreni je tak arogantni, az to boli.

Misto toho, aby se predseda snazil argumentovat, tak jen rekne, ze ta spolecnost, co udelovala cenu, je spatna.

Mozna byste taky mel panu predsedovi doporucit, aby nepsal vyjadreni v prvnich deseti sekundach ale promyslel si je. Takto vypada jako nekompetentni vul, kteremu se nikdy nemelo sverit vedeni toho Uradu.
0 # Tomáš Pecina 2012-10-02 03:12
Pan předseda nevypadá jako nekompetentní vůl, kterému se nikdy nemělo svěřit vedení Úřadu, on jím je.

Po jeho působení v roli primátora HMP při povodních se ho pokusili uklidit někam, kde bude neškodný, a takhle to dopadlo.
0 # gogo 2012-10-01 14:57
Marně jsem hledal argumentaci. Zatím zřejmě pan předseda duševně srostl se svojí funkcí natolik, že to, co je pro něj osobně nepřijatelné, vydává za stanovisko úřadu...
0 # Anonymní 2012-10-03 20:16
Situace je nadmíru výtečná. :-)

JM

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)