Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Policie České republiky, sbor tvořený inteligentními, schopnými a vzdělanými odborníky, na slovo vzatými profesionály, experty v řadě odvětví lidské činnosti.

Jistě, jen žertujeme… Stalo se včera v nejmenovaném městě F.-M. na pomezí Moravy a Slezska. Obviněnému P. K. bylo divné, proč se o něm v usnesení o zahájení trestního stíhání hovoří jako o majiteli společně s ním stíhané společnosti s ručením omezeným, a proto se rozhodl konfrontovat policistu s výpisem z obchodního rejstříku, z něhož je pouhým okem seznatelné, že společníkem oné sice byl, leč jen do r. 2010; od té doby má společnost zcela jiného společníka. Vypadalo to asi takhle:

Výpis z obchodního rejstříku

Policista se ovšem nedal lstivým zločincem zmást, a tomuto intimoval, že použil pro výklad výpisu vlastní interpretační klíč: platí to, co je podtrženo, protože právě tímto způsobem je zdůrazněno, že daný zápis je důležitý.

Máme za to, že obviněný vězení neunikne.

Komentáře   

+3 # 1ac0 2018-05-06 11:52
inu, mozgove myslenie opicajta...
+1 # gogo 2018-05-06 12:12
Když je někdo mrtvý, tak o tom neví a všichni kolem jsou z toho nešťastní. Totéž platí, když je někdo blbec.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)