Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Jistý funkcionář fotbalového svazu, mezitím uvězněný (Nebo se pletu? Dost možná, člověk už ani nestačí ty překotné personální výměny mezi ČMFS a VV Praha-Pankrác sledovat…), krátce po affaiře s kapříky, pravil, že on se chodí s rodinou na fotbal dobře pobavit – a co že teda jako pořád s tou korupcí máme.

Zlatá slova. Poslední dobou se člověk fotbalem pobaví, aniž by musel do hlediště vkročit: třeba když se dozví že mistrovský klub Sparta Praha omluvil z representace pro nemoc dva své hráče, které ovšem ve stejném termínu postavil v přípravném utkání, z důvodu utajení v dresech s jinými čísly a jmény.

Žádný podvod, prý: jen nešťastná komunikace.

Komentáře   

0 # Vodník 2011-02-10 17:01
Mě fascinuje ta odporná kapounská novořeč: podvod je "nešťastná komunikace", zlodějna "managerské pochybení", přepadení souverainního státu "šíření demokracie". Zajímalo by mě, jak nazvou podsouvání dětské pornografie obžalovaným, kteří musí být odsouzeni.

Jesuitská tradice stále živá...
0 # Anonymní 2011-02-12 16:11
Mě fascinuje, že svaz má takové pravomoce, že se mu kluby musí zpovídat. Copak to v nějakém jiném businessu takhle funguje?

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)