Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Jiří Žůrek, idiot

Tur domácí, lidově též kráva, je učenlivé zvíře: když jej jednou zasáhne vysoké napětí z elektrického ohradníku, podruhé se k němu nepřibližuje, i kdyby za ním bylo pastviště mnohem šťavnatější. Učenliví jsou i (někteří) lidé, příkladmo inspektorka Božena Čajková z Úřadu pro ochranu osobních údajů, která po přestěhování právnických výpočtů z adresy https://legal.pecina.cz/ na https://pv.pecina.cz/ pochopila, že bude nutné rozšířit záběr a zakázat právnické výpočty v celém multiversu. Tak se i stalo.

Aktualisováno.
Podali jsme odpor.

Komentáře   

0 # b.o.y 2019-07-19 01:48
Mno, tak budeme data shromažďovat odjinud, anebo bude následovat stěhování do teplých krajin?
0 # Jméno 2019-07-19 08:59
„Ukončením zveřejňování je pak nutno rozumět ... i výmaz osobních údajů, které jsou webových stránkách již zveřejněny.“ Tentokrát zakázali nejen zveřejňování, musíte data VYMAZAT ( = zcela odstranit). Proti tomu by odvolání se mohlo být úspěšné.
+5 # Petr Jarolímek 2019-07-19 10:37
Mám pocit, že se blíží období "partyzánské války" - tedy přesun mimo dosah dotyčného úřadu. Nevidím na to nic špatného. Bude to přesně taková odpověď, jakou si úřad zaslouží.
0 # Vena 2019-07-19 21:11
Mám za to, že pan Pecina spíše doufal, že úřad užije tento postup a jistě zvolí přiměřené prostředky k prosazení veřejného zájmu ;-)..
0 # lachimiq 2019-07-19 23:06
Přišel čas stránky prodat. Kdyby bylo potřeba, tak mám kupce (firmu, která již brzy nebude v EU). MP

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)