Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Konečně jsme obdrželi odpověď na opakovanou stížnost ve věci loňského pochodu sexuálních menšin, minimálně ke dvěma ze tří poškozených ([1], [2]). Především se nedomníváme, že nadřízeným orgánem příslušným k projednání našeho podání může být policejní president, nýbrž je jím podle § 178 SprŘ ministerstvo vnitra, a k obsahu obou dokumentů budiž poznamenáno pouze tolik, že rozhodnutí ESLP ve věci Ärtzte für das Leben v. Rakousko bylo právě rozhodnutím Öllinger překonáno a učiněno obsoletním.

Komentáře   

0 # Anonymní 2015-01-19 22:27
K ELSP - pochopte nějaký nadnárodní předpis může být inspirativní nikoliv však závazný.

Petr V
0 # Tomáš Pecina 2015-01-20 01:24
Judikatura ESLP je závazná v případě, že je příslušný smluvní stát stranou řízení; pro ostatní je, jak správně píšete, pouze inspirací.
0 # Anonymní 2015-01-20 05:58
Judikatura ESLP je zavazna pro prislusny smluvni stat? Mel byste se jit zeptat na Krajsky soud v Brne. Mgr. Bastlova Vam to urcite vysvetli.
0 # Anonymní 2015-01-19 23:39
Policie kontroluje policii.Jak to asi může dopadnout.Oni budou držet při sobě.Na téhle kauze je přesně vidět dvojí metr.Pokud se koná Národní akce, tak policie preventivně nezasáhne proti levicovým extremistům, havlistům a dalším pochybným z fetovaným inviduím.To je nechají blokovat a narušovat,řádně nahlášené akce.
0 # maaartinus 2015-01-20 07:52
Jak ukazuji zabery od sousedu, levicaci jsou prece vzdy hodni:

www.youtube.com/.../

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)