Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Foto: Brněnský deník
Netřeba arci čekat do května, zábavno bude u Obvodního soudu pro Prahu 2 už tento čtvrtek, kdy tam bude projednána žaloba Davida Navary na mne, jíž se onen dožaduje zastavení zveřejňování své podoby, anonymisace všech zmínek o své osobě na mém blogu a navrch relutární satisfakce ve výši 50 tisíc korun.

Osobně se k jednání patrně nedostavím, D. Navaru jsem dlouho neviděl – naposledy na fotografii, již reprodukuji a na níž byl jeho aktivismus konfrontován s brněnskou dlažbou poté, co se pokusil zablokovat řádně ohlášený pochod – a mám logicky obavy, že by mne v tomto stavu mohl třeba i pokousat.

Kdo má zájem, ovšem přijít může, nejlépe ve vhodném kostýmu a s mávátkem, což bude k povaze projednávané věci velice příhodné. Soudí Lucie Vítková, jedna z lepších soudkyň tohoto soudu – tedy snad.

Aktualisováno.
Jednání bylo pro nemoc soudkyně zrušeno, nový termín nebyl zatím stanoven.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)