Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Proti rozsudku Krajského soudu v Ostravě podává žalobce Vladimír Hučín toto odvolání.

Komentáře   

0 # cnemo 2009-10-03 11:13
Tak nejznámější český terorista se opět soudí:) Má skutečně štěstí, že není můj soused, protože to skladování výbušnin na vedlejší zahradě bych jen tak nerozdýchal. Lidé z místa jeho bydliště o něm mají, pokud vím, zcela ucelený a jasný názor. Ani odškodné 0.5 MKč na věci nic nezmění.
0 # Tomáš Pecina 2009-10-03 13:21
Nevím, jak je to v Hučínově okolí, ale vzhledem k tomu, že předkládáte různá obvinění vůči Hučínovi bez důkazů, a to nikoli poprvé, mají čtenáři tohoto blogu zcela ucelený a jasný názor o vás.
0 # cnemo 2009-10-03 15:32
Tomáši, nejsem tajná služba, takže těžko mohu přinášet důkazy.

Nepopiratelným faktem, a pan Hučín se tím netají, je, že minimálně za dob bolševismu podnikl několik útoků za pomoci výbušnin. Již toto je naprosto dostačující důkaz, že je pan Hučín terorista. Že benyl někdo vážně zraněn, je prostě jen štěstí. Představte si, co kdyby něco podobného udělal dnes, to by bylo moralistických přednášek!

Že měl výbušniny v garáži rodinného domku jsem se dozvěděl z pořadu tuším ČT. Nikdo není nadšen, když zjistí, že si soused vybudoval na zahradě muniční sklad.

Teď teprve řeknu něco bez důkazu, je to můj osobní názor. Pan Hučín je narušená osobnost a spíš než soudy, potřebuje pořádného psychiatra.
0 # Anonymní 2009-10-20 01:56
Atentát na Heydricha byl také teroristickým činem?
Přemek

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)