Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Modří už vědí: kausou Godunov se v našem idiolektu (poznámka pod čarou: nemá nic společného s idioty, i když i o těch bude v záhy řeč) nazývá případ, kdy v souladu s právním názorem osob, které nemají s idiolektem nic společného, v rozšířeném senátu Nejvyššího správního soudu, nesmí účastník správního řízení jít k soudu se stížností na nečinného ministra předtím, než si na ministra jemu samému postěžuje a požádá jej, podle § 80 správního řádu, o ochranu před ním samým. Důvodnou žádost o ochranu může ministr vyřídit buď tak, že si sám přikáže, aby nečinným být přestal, anebo, pro urychlení, si věc odejme a vyřídí ji místo sebe sám. Ano, přesně tak si to soudci NSS představují; čest třem disentujícím výjimkám.

Do zmíněného stadia dospěl nyní spor s ministerstvem spravedlnosti o data z infoSoudu. Za první fasi průtahů daňový poplatník zaplatí bratru třináct tisíc na nákladech řízení, druhou se nyní bude zabývat sám Boris Robertovič Godunov.

Komentáře   
0 # Anonymní 2016-11-29 19:15
Dostane oceneni debil mesice?
Odpovědět | Odpovědět s citací | Citovat
0 # Tomáš Pecina 2016-11-29 19:25
Kdo? Předpokládám, že o rozkladu Pelikán rozhodne dřív, než budu mít možnost podat žalobu na nečinnost. Zatím vždy to tak bylo, ovšem aby bylo o rozkladu rozhodnuto v zákonném lhůtě, to snad nepamatuji.
Odpovědět | Odpovědět s citací | Citovat
0 # Anonymní 2016-11-30 05:40
Nesmíte zapomínat, že lhůty platí jen pro poddané. Vrchnost se řídí svými pravidly. Tato demoverze právního státu je zralá na reinstalaci ve verzi optimal nikoliv custom.
Odpovědět | Odpovědět s citací | Citovat
Přidat komentář