Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Hlavní město Praha splnilo exekučně vymáhanou povinnost a poskytlo žadateli, panu Jakubu Sedláčkovi, požadovaný interní audit týkající se možností korupce při přidělování fancy registračních značek.

Je to inspirující čtení a interpretovat ho tak, že korupce není možná, protože erzety jsou přidělovány úplně, ale úplně náhodně, může zřejmě jen ten, kdo z úplatků na odboru dopravněsprávních agend žije.

A když už mluvíme o náhodném přidělovaní, mám námět na další audit, tentokrát pro ministerstvo spravedlnosti: Jak je to s nahodilým přidělováním agendy soudcům a senátům? Jistá, bohudíky už bývalá, předsedkyně jistého, bohužel nikoli bývalého, krajského soudu prý uměla zařídit účelové přidělení naprosto rutinně, aspoň podle toho, co vyšlo najevo v případu soudce Nagye. Prověřit, jak to u soudů v praxi chodí, to by byl teprve tajný audit!

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)