Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Tenhle je zvlášť roztomilý: jak informuje v tiskové zprávě Strana zelených, vláda, ve snaze napravit neloyalitu Nejvyššího správního soudu, který umožnil zjišťovat žadatelům podle InfZ informace o úřednických platech, vložila do návrhu zákona, vztahujícího se k naprosto odtažitému thematu, novelu InfZ, která to opět zakáže.

Na výsledek hlasování, jež je naplánováno na 23. srpna, zatím sázkové kanceláře kurs nevypsaly, ale já bych na oposici rozhodně nevsadil: utajení platů, stejně jako třeba neomezená poslanecká imunita, je bytostným zájmem celé politické třídy, a v takových věcech jdou nějaké banální stranické rozepře stranou.

Komentáře   

0 # Ivan Olšovec 2011-08-09 10:24
Díky za Vaše upozornění na tuto nechutnost, po rozeslání této zprávy do světa se zvedl počet dopisů našim zákonodárcům na toto téma (a někteří z nich dokonce odpověděli) zveřejněných na napistejim.cz. Třeba to něco ovlivní ..

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)