Foto: Vít Hassan |
Úkolem ideopolicie není jen zjistit, že došlo k myšlenkovému zločinu a kdo jej spáchal, ale je nutno jít ke kořenům zla a během vyšetřování odhalit všechny možné zdroje, ze kterých může závadový politický názor pramenit. Tak postupoval i nám známý policejní orgán Milan Ulrich, který si nechal z Biskupského gymnasia Bohuslava Balbína v Hradci Králové, ideozločincem Adamem B. Bartošem absolvovaného v r. 1998, tedy před 18 (!) lety, poslat zevrubnou zprávu v rozsahu 32 stran. Orgán chtěl vědět, jaké známky měl delikvent během celé školní docházky, a gymnasion muselo přiložit kompletní osnovy závadového předmětu, které si onen zvlášť vyžádal; dokument bohužel končí v polovině, takže podrobnosti o Ježíšových zázracích nezjistíme, stejně jako se nedozvíme, co přesně bylo od gymnasia vyžadováno: zařazování listin do trestního spisu bývá, jak víme, přísně selektivní.
Známky měl tedy obviněný obstojné, tedy až na setrvalou dvojku z mathematiky; policejnímu orgánu arci mohu přislíbit, že na něj osobně dohlédnu a on si mezery nejpozději do pravomocného rozsudku doplní.
Aktualisováno.
Komentáře
-----------
Formální beatifikace či kanonizace se skládá ze čtyř etap:
1. informativní zkoumání –
2. představení kauzy –
3. apoštolské(právnické) zkoumání -
4. definitivní soud.
Jaroslav Papež
P.S. že se zde podepisuji jako Jaroslav Papež mi též přitíží
Už jsem ve firmě pár požadavků orgánů měl, a vždycky zněla odpověď, že data nearchivujeme. Ovšem nešlo o známky samozřejmě, nýbrž o data, která nám nikdo nenařizuje archivovat.
Mám totiž za to, že pomáhat (a chránit) mají oni mně a ne já jim. Obzvláště proto, že když jsme my potřebovali jejich pomoc, odmítli ji s neuvěřitelně hloupou výmluvou. Od té doby s orgány nespolupracuji.
Zdroj
„Jsem přítel Židů,“ řekl Eichmann, který jich nechal vyvraždit miliony
technet.idnes.cz/.../...
Pokus o DoS atak, idea dobrá, ale jako takový vyžaduje akční kvantitu, té žel český národ není schopen.
RSS kanál komentářů k tomuto článku