Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Prosincový Osel měsíce, prestižní cena tohoto blogu za mimořádné výkony na poli českého práva, v senátní versi, putuje k Městskému soudu v Praze, jeho senát 30 Co ve složení Jana Knotková (předsedkyně senátu, obdrží oslí uši v prodlouženém provedení), Radka Šimková a Anna Vandáková vyprodukovaly tento blábol.

Protože řízení ve třech stupních soudní soustavy trvalo pouze čtyři roky a dva měsíce, tyto inteligentní dámy dovodily, že doba řízení v daném případě nemohla nikterak negativně zasáhnout psychickou sféru žalobce – tedy mne. Chtěl bych laureátky ubezpečit, že mou psychickou sféru negativně zasáhla už samotná četba jejich produktu, a měly velké štěstí, že jsem nebyl ústnímu odůvodnění přítomen, to bych je v náhlém pominutí smyslů mohl i pokousat.

Ústavní stížnost je povinností.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)