Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Zjistit to lze z katastru nemovitostí, kam byl doručen již druhý exekuční příkaz na prodej Kurdových nemovitostí. Dluh ve výši necelých 40 tisíc korun narostl s úroky na téměř dvě stě tisíc.

O tom, že MUDr. Uzunuglu, vydávající se za oběť české justice, neplatí za právní (ani jiné) služby, jsme psali zde. V pořadí druhá exekuce na jeho majetek znamená, že nyní může kterýkoli věřitel podat návrh na zahájení insolvenčního řízení. Stejně jako v předchozím případě není neplacení důsledkem špatné finanční situace dlužníka, ale prostého zvyku: Kurd totiž koncem loňského roku získal za neoprávněné trestní stíhání od České republiky přes pět milionů korun náhrady.

A copak na to Jaromír Štětina, velký Kurdův ochránce a přítel? Patrně nic, přece by si patentně čestný senátor nedělal hlavu s nějakými fakty!

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)