Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Návrhem na odebrání akreditace se zdá spět k vyústění kausa plzeňské fakulty obchodního (resp. obchodně-korupčního) práva. Je to velmi charakteristické pro tuto zemi a dobu: než by politická representace, jejíž koryfejové plzeňského instantního vzdělávacího servisu zhusta využívali, připustila skutečné prošetření skandálu, raději nechá fakultu v tichosti padnout.

Nezbývá než doufat, že epochu postkomunismu přečká aspoň Universita Karlova; té tradice by byla docela škoda.

Komentáře   

0 # Anonymní 2011-06-23 12:38
A co lidé , kteří jsou těmito komunistickými a estébáckými mafiemi "vzdělanými" gaunery , postiženi nebo zničeni a zlikvidováni?!Kdo je odškodní?!Je těch gaunerů a vrahů ještě plná státní správa a justice ČR!
Gauner Pospíšil by měl v první řadě vypadnout a zbytek života strávit v kriminále , stejně jako Kovářová , Klaus , Nečas ,Drábek a všichni zločinci , kteří tuto zemi morálně i právně zdevastovali a rozkradli!!!
Josef Langhammer

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)