Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Úřad pro ochranu osobních údajů prý zkoumá, zda je zveřejnění seznamu komunistických soudců v souladu se zákonem.

Samozřejmě není, protože podle ustanovení § 5 odst. 1 písm. c) zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, mohou být zpracovávány pouze přesné osobní údaje, a v případě, že se zjistí jejich nepřesnost, je správce povinen učinit vhodná opatření k jejich opravě a/nebo doplnění.

V daném případě by tedy ministerstvo spravedlnosti mělo vzít seznam soudců s rodnými čísly a zaslat dotaz na členství v KSČ Národnímu archivu, který má k disposici kartotéku členů této bohulibé organisace. Soudím, že výsledkem bychom byli všichni šokováni.

Komentáře   

0 # Anonymní 2011-02-01 18:07
Zaslat dotaz na všechny státní zaměstnance nad 40. let, to bychom koukali kolik toho komunistického hnoje nám vládne..V naší republice zavadit o slušného člověka, který nebyl členem zločinecké organizace, je nelehký úkol...A je to vidět ve všech oblastech našeho života, největší komunisté jsou největší kapitalisté, a jejich oběti živoří s chatrným zdravím za bídný důchod,vycházející z komunistického ohodnocení jejich zásluh.Ale my Češi,co můžeme zkazit, to zkazíme..

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)