Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Ergün Yekta Uzunoğlu je turecký imigrant žijící v České republice, známý tím, že byl cca 13 let neúspěšně stíhán jako hlava – patrně a limine neexistující – kurdské mafie v České republice, poté osvobozen a odškodněn. Ač je to podvodník, není prost intelektu a dokáže se s jelínkovskou obratností vetřít do přízně mocných.

Nyní ovšem, jak se zdá, narazila kosa na kámen a Uzunoğlu byl Okresním soudem pro Prahu-východ nepravomocně odsouzen pro trestný čin pomluvy a křivého obvinění, jehož se dopustil intrikami proti své exmanželce, o 24 let mladší Monice.

Zatím nepravomocný rozsudek je poučné čtení: kupř. jímavá pasáž, jak recidivista a nynější Uzunoğlův spoluobžalovaný Václav Faktor svému otci občas promluvil do duše pár fackami. Určitě by si ho měli přečíst všichni, kteří v minulosti kurdskému podvodníkovi dopřávali přízně a dávali mu, tak jako europoslanec Jaromír Štětina, prostor pomlouvat a ostouzet slušné lidi.

Komentáře   

0 # Anonymní 2017-09-07 11:56
Tedy, Uzunoglu vem čert, ale to čtení o angažovaných "znalcích", to je něco naprosto děsivého. Korunu tomu dodává nejmenovaný doc. ThDr. PhDr. MUDr. et Dr., PhD. dr.h.c, (jak pan Pecina kdysi trefně poznamenal, obdobná prezentace jasně vypovídá o tom, že se jedná o pitomce, je tak každému zřejmo již ze jména a není třeba v tomto směru provádět další zkoumání) který na základě předchozích paskvilů bez problémů vyhotoví další "posudek" o výchovných předpokladech někoho, koho v životě neviděl.
-1 # Tomáš Pecina 2017-09-07 12:02
Ano, taky jsem si říkal, že před tím by blednul i Lahola.
0 # Anonymní 2017-09-07 12:22
Tedy mile mne překvapilo, že soud na závěry oněch "znalců" nejen nebral ohled, ale jasně a nediplomaticky se k nim vyjádřil.
0 # Anonymní 2017-09-08 15:20
viz cs.wikipedia.org/.../...
- držitel nejvyššího počtu vysokoškolských titulů v České republice k roku 2012
0 # Tomáš Pecina 2017-09-08 20:33
Tak u psychiatrů se to tak nebere…
0 # Anonymní 2018-01-06 18:31
Policie stíhá psychiatra za posudek na ženu, kterou ani nevyšetřil.

Soudce Jan Špeta uvedl, že k posudku Hynka vůbec nepřihlížel, neboť dotyčnou ženu ani neviděl, natož aby ji vyšetřil. „Takový posudek naprosto odmítám. Vůbec nechápu, jak takto renomovaný znalec mohl diagnostikovat osobu, kterou nikdy neviděl a v podstatě s ní nehovořil ani vteřinu,“ prohlásil Špeta.

Upozornil, že v praxi plzeňského krajského soudu je to už třetí znalecký posudek, ve kterém Hynek posuzovaného nevyšetřil a stanovil diagnózu. „To je v naprostém rozporu se zákonem o znalcích a v rozporu s jakoukoliv etikou. Pokud tato věc neskončí trestním stíháním docenta Hynka, pak by měla vyústit v pozastavení jeho znalecké činnosti,“ dodal soudce Špeta.


Tak možná někdy dojde i na kašpara s 8 tituly...
0 # Leo Tydlitát 2017-09-10 21:40
Poznámka na okraj: dotyčné uzené koleno bude (soudě z jeho projevu na blog.idnes.cz) spíše Kurd, Žid, případně kurdský Žid.
Aby vás za to poturčení ještě nežalovalo…
0 # Anonymní 2017-09-11 05:11
Inu je to hezké. Jen kdyby tak soudruzi soudci byli zásadoví také v případech, kdy ženy falešně obviní své manžely ze sexuálního obtěžování dětí nebo dokonce znásilnění v rámci rozvodového boje. Tam už taková zásadovost zdaleka vidět není.
0 # Anonymní 2017-09-11 15:24
Zde je zajímavé spojení Uzunoglu a bývalý krajský prokurátor Hraba.Stejný rukopis i v jiných kauzách, kdy na jiné lidi takto nastrčí údajný trestný čin, o kterém oběť nemá ani páru. Je zajímavé, že to zatím nesecvaklo SKPV,PO ČR a OSZ Praha - východ, že tato dvojka má často takovéto problémy, které si sama vymyslí, zrealizuje a potom tvrdí, že je vina protistrana.
Nepřestane mě fascinovat, že Hraba používá ( zneužívá) stejné "renomované znalce" a "renomované odborníky", kteří nemají žádné odborné a etické zábrany napsat podle zadání Hraby posudek na lidi, které neviděli, neslyšeli, nevyšetřili. Stále stejné jména MUDr.David, MUDr.Tichý, Klimeš, Kašparů, Grabovská....
ale prostě vrána k vráně sedá, Uzunoglu a Hraba, není mezi nimi rozdíl
0 # Anonymní 2017-09-12 16:43
Kašparů myslím není žádný neschopa či lump, zcela nekompetentní je spíš Klimeš (i ty jeho rady Monice U. o něčem svědčí). V případě dané dvojice jsou bohužel psychopati oba (!) manželé Uzunoglu a dítě by neměl mít ani jeden z nich. Bohužel se tak už stalo. A ano, Hraba je gauner, darebák a lokální mafián (jeho syn dtto), ilustrativní je, jak z toho všeho zase vyklouzl...
0 # Anonymní 2017-09-16 19:45
Neměli by "soudní znalci", kteří jsou ochotni vypracovat znalecký posudek na člověka, aniž by s ním byli v kontaktu, přijít o kulaté razítko + mít z toho ostudu + mít povinnost nahradit škodu poškozeným? A nemělo by být OČTŘ prověřeno, zda k tomuto nedošlo i v jiných případech? Jaká je cena za vypracování takového posudku na objednávku? Ve výše uvedené kauze zadavatel YU vynaložil finance na posudky zbytečně, tedy pokud za ně vůbec zaplatil - soudce k nim přihlédl, ale zcela jinak, nežli bylo zřejmě YU zamýšleno: pochvala náleží vynikajícímu soudci Wažikovi!!!

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)