Důležité upozornění!

Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.

Ministerstvo vnitra dokáže pobavit, ne že ne. Posuďte sami na následující formulaci ze čtvrletní situační zprávy o extremismu týkající se velkých únorových demonstrací proti imigraci v Praze:

Došlo k opakovaným střetům a konfliktům mezi stoupenci obou názorových proudů. Mediálně byl nejvíce zmiňován incident v Thunovské ulici. V souvislosti s tímto konfliktem se objevila dezinformace o tom, že střet znepřátelených skupin měl být ve skutečnosti řízenou policejní provokací. Této naprosto vymyšlené lži se ujala řada tzv. alternativních médií. Fáma o muži v hnědé bundě dobře ilustruje způsob, jakým se tyto sdělovací prostředky snaží znevěrohodnit fungování veřejných institucí, a tím i principy fungování demokratického státu. Alarmující byla rychlost a dosah šíření této lži.

Budiž tedy, domněnka o policejní provokaci je naprosto vymyšlenou lží a muž v hnědém byl buď optickou ilusí, anebo, jak zní později traktovaná verse, šlo o vynikajícího kriminalistu, který pouhou silou své osobnosti dokázal zabránit potenciálně krvavému střetu mezi znepřátelenými tábory. A spojení slávistických chuligánů s budovou spravovanou ministerstvem vnitra je rovněž toliko chimérou a mediálním šumem.

Kde jsou ale zprávy o tom, že násilníci z Thunovské byli vypátráni a obviněni z přestupku proti shromažďovacímu právu, kterého se prokazatelně dopustili? A hlavně, kde jsou zprávy o odhalení pachatelů večerního útoku na Kliniku? Jaksi se jich nedostává, přestože by obé bylo ráznou odpovědí zhoubné a zrádné šeptané propagandě nepřátel režimu.

Komentáře   

0 # Anonymní 2016-04-30 13:15
Přece fízlíci a ty estébácká residua na ministerstvu vnitra neobviní samy sebe? A natož pak Chovanec a celá ta kryptobolševická socanská klika. Ještě někdo nevěří tomu, že Chovanec nebyl nastrčen Sobotkou, Dienstbierem aj., aby napráskal to, co proběhlo na oné schůzce u Zemana v Lánech těsně po volbách do Sněmovny na podzim 2013? Takže nějaké vnitrácké frky leda pobaví.
0 # Anonymní 2016-04-30 14:25
Kde jsou zpravy, ze "nasilnici" byli vypatrani? Tak treba tady:

tyden.cz/.../...
a nebo tady:

tyden.cz/.../...

Neocon
0 # všd 2016-04-30 23:41
19 osob se podle Týdne podařilo identifikovat. Tolik únorový článek. Od té doby nikde nic o tom, že by je snad předvolali či předvedli a postavili před soud, či snad před přestupkovou komisi.
0 # Leo Tydlitát 2016-05-01 00:12
Nevím, co je na tom k nepochopení. Jelikož existuje důvodná obava, že lid by za jakýchkoli okolností rozporoval oficiální policejní versi, čímž by byla podrývána státonosná úloha PČR, média mají od PČR zapovězeno o tomto případu dále psát.

Všímejte si, o čem se dnes píše – poznáte, o čem se musí mlčet.
0 # Anonymní 2016-05-01 14:34
A zase Teorie spiknuti, jako obvykle. Byla to mlada chuliganka SKS, a jelikoz to je malo i na prestupek, nebo spise na maximalne prestupek, tak to neni pro media/fizly zajimave.
To uz by mohli priste psat, ze ve Sluhach u Brandysa soused urezal vetve tresne, co mu presahovaly na jeho pozemek.
Neocon
0 # Anonymní 2016-05-01 15:18
Nahodou souhlasim s neokonem. Ti mladi slavisti tam nic nevyvedli, krom nejakyho halekani, takze rejpat se v tak slabem (kdovi, jestli vubec) prestupku by to policii rozhodne nebylo vyhodne, neb by se znova otevrela debata o postupu policie pri techto shromazdenich...
A pokud vim, kdo konkretne hodil petardu na kliniku se nezjistilo, takze z toho celeho tezko neco vytlouct..
DS
0 # Anonymní 2016-05-01 21:05
Taktak, v tom "oni nic nevyvedli" je nejspíš klíč ke všem těmto "záhadám".
Obrovský mediální zájem, všichni sluníčkáři se zviditelní na tom, kolik "nenávisti" je mezi lidmi. A když se to má vyšetřit, nešetří se to, protože vyjde na povrch, co je kriticky uvažujícímu jedinci jasné už při zahájení mediální kampaně - ono se vlastně nic nestalo. Maximálně nějaký bagatelní přestupek.
"Pobodaného" muslima vyléčí jeden rychloobvaz, nenávistně postříkané kavárny vyřeší půllitr ředidla a tak dále. Všechny "nenávistné útoky" jsou vedeny s tak malou razancí, že nikomu neublíží a jsou dobré akorát k tomu, aby se na nich zviditelnili hate free, Dienstbier a Halík. Takže opravdu leckoho v duchu hesla cui bono napadne, kdože má tyto záležitosti na svědomí.
0 # Anonymní 2016-04-30 15:43
Postavani u trasy pruvodu je prestupkem?

FB
0 # Anonymní 2016-04-30 15:49
Mohu se zeptat, ten dokument je nějakým ideologickým pokračováním tehdejšího Rusého práva? Zdá se, že pouze „imperialisté“ byli přejmenováni na „exkrémisty“. Když v tom dokument nahradím extrémisty na imperialisty, není jak poznat, že se nejedná o komunistický text. „Rozkaz zněl jasně, nesmí projet …“.
0 # Anonymní 2016-04-30 21:45
Vzhledem k tomu, že se dosud neproflákla identita muže v hnědé bundě, začínám věřiit tomu, že šlo o optickou iluzi, či přímo filmový trik. :-)
0 # Anonymní 2016-05-02 19:31
Pecina, koukaj, proc vy se futr stavite na otpor? Verej oni vic vlastnim ocim, a nejakemu videu, nebo panu sudruhovi ministovi? Ja teda nebudu cekat, az mi vymlati dvere zasahovka ve 2 rano. Ja, kdyz mi sudruh minister prikaze, tak tam zadneho muze nevidim, ani v kozene bunde, ani s kozenou brasnou. Kdyz mi prikazou, tak jim vodprisahnu ze 2 a 2 je 7 a kdyz mne budou chtit popotahovat, jiste potom najdu nejakou ciselnou soustavu, kde to bude pravda, desitkova to vsak asi nebude...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v pravém sloupci dole)