DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 24. září 2012

Opět nevinen!

Ani tentokrát jsem nebyl usvědčen z přestupku, který soustavně páši zveřejňováním rodného čísla klenotu národního zpěvu a tance Heleny Vondráčkové, příp. klenotu národní justice Zdeňky Galkové. Rozhodl o tom Úřad městské části Praha 1 a já nemám, co duchaplného bych k rozhodnutí dodal. Snad ještě, kdyby na mě teď některý z klenotů podal občanskoprávní žalobu…

8 komentářů:

 1. Tak aspoň víte, že Paragraphos čte i Galková :-)

  -es-

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chcete jí snad něco vzkázat? :-)

   Vymazat
  2. Jo, že se tímhle dost ztrapňuje.

   Vymazat
  3. Paradoxní je, že kdyby mi normálně slušně napsala, abych její RČ anonymisoval, tak bych jí býval bez námitek vyhověl. Místo toho poslala udání na úřad.

   Vymazat
  4. Problém je spiš v tom, že madam s (ne)právním vzdělání jaksi uniklo, že správní orgán Vám může nanejvýš uložit za přestupek sankci (trest) a náhradu nákladů správního řízení paušální částkou (vypořádat fiskální nárok státu), ale nemůže Vás, podle jejího přání jistě pod hrozbou užití práva útrpného, donutit fysicky onen osobní údaj odstranit, nebo anonymisovat. Myslím, že v tomto případě je prima vista zřejmé, na čím přijímači je porucha.

   Vymazat
 2. Leon Kreutzfeld24. září 2012 22:52

  Me pripada, ze tem lidem jen mazete po tvari ponekud nedobry zakon o osobnich informacich. Zverejnovat rodna cisla mi neprijde kosher, ale asi je to podle ceskych pravidel jak jste to udelal vp. Pecina.

  Je neco noveho na poli ceskych Pussy Riot? Dlouho uz jsem tu o nich nic nevidel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty rituální tanečky okolo rodného čísla jsou výsměch. Když jste zapsán v obchodním rejstříku, je Vaše RČ veřejným majetkem a nikoho to neznervózňuje.

   cnemo

   Vymazat
 3. Je radost číst takové odůvodnění rozhodnutí ve věci přestupku. Takového by se v Chomutově občan nedočkal. M. Sla.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>