DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 26. září 2016

Změny na legal.pecina.cz

A je jasno!
Poněkud jsem rozšířil možnosti svého serveru https://legal.pecina.cz: nově je možné sledovat účastníky řízení. Na rozdíl od funkce Sledování změn v řízení, která periodicky čtyřikrát denně prochází infoSoud a hledá, zda v řízení nedošlo ke změně, tato funkce, jakmile se dostane ke jménu účastníka řízení, buď u nařízeného jednání nebo na úřední desce NSS, toto jméno porovná se všemi vyhledávacími řetězci, a v případě shody na to uživatele v příštím notifikačním e-mailu upozorní.

Může se hodit leckomu, např. bulvárním novinářům. Těm stačí zadat do systému jména všech celebrit a kdykoli se bude chystat soudní jednání, kde je některá celebrita účastníkem, budou včas upozorněni. Např. Helena Vondráčková se soudí téměř neustále a její jméno je vděčným vyhledávacím řetězcem.

Nyní se chystám na insolvenční rejstřík. Ačkoli se SOAPem mám zkušenosti a pracovat s ním mi nečiní potíže, přehlednost dokumentace, ministerstvem spravedlnosti poskytované, mi lehce vyrazila dech: ne, to není komiks z xkcd.com, to je skutečně ústředním správním úřadem aprobovaná dokumentace k počítačovému systému!

7 komentářů:

 1. Být na to necinknutá veřejná soutěž, tak jste milionářem.
  MP

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On to udělal proto, aby je zesměšnil.

   Vymazat
 2. Být na to necinknutá veřejná soutěž, tak jste milionářem
  toz ja by som kludne na to par stovkami prispel. prida sa niekto?

  mimochodom, odkaz na strankovanie by mohol byt nielen dolu pod zoznamom ale aj hore nad zoznamom ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohl, ale jak to udělat graficky? Pager jsem chtěl umístit tak, aby co nejméně překážel, protože při běžných dotazech se výsledek vejde do 50 řádků.

   Vymazat
  2. napriklad dolu zrusit ten tmavsi farebny pruh a sipky onechat na povodnom mieste. a hore pridat sipky do riadku nad tmavsi farebny pruh.

   Vymazat
  3. Když ten spodní pruh je tam graficky potřeba, bez něj nevypadá tabulka hezky (je to použito zde).

   Vymazat
  4. no ja som zas naopak nazoru, ze bez toho spodneho pruhu to vypada lepsie. tabulka sa akoby dolu "rozplynie" bez znizenia a hore ten tmavsi pruh startuje tabulku

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>