DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pátek 1. července 2016

Facebook jako semeniště zločinu

O facebookovém zločinci nepředloženě olajkovavším závadové stránky jsme na tomto blogu již psali; nyní jeho stížnost přezkoumala státní zástupkyně OSZ pro Prahu 10 Ita Klabíková a obdařila nás tímto hodnotným usnesením. Pasáž vysvětlující, jak je Facebook nebezpečný a proto vyžaduje obzvláštní ostražitost orgánů ideového dozoru, by, myslím, mohli beze změny převzít čínští a severokorejští soudruzi.

Prostě Alen Jacta est, a nebude-li se zločinec obhajovat dostatečně účinně, zasloužený trest od naší křehké bojující demokracie jej nemine.

6 komentářů:

 1. Facebook je problem, protoze evidentně prosazuje cenzuru ... Martin konvicka by mohl vyprávět .....

  OdpovědětVymazat
 2. Nejsem oslnena Facebookem, stale nerozumim, proc bych mela sbirat nejake pratele, cozpak jsem predtim zadne nemela? Facebook je vesmes zvanirna a prostor na ventilovani tech nejhloupejsich napadu, - to prece najdu i na ruznych webech, nebo ne ? :-)
  Holt lide maji sdruzovaci nutkani ve spolecenske sfere, to je vyuzito v trznim svete a tez jeden duvod, proc FB obsah reguluje, snad aby vytvarel nejakou uroven. M. Zuckerberg je majitelem FB a puvodem Zid, takze ceska cenzura o hlasani nenavisti proti Zidum se shoduje s Zuckerbergovou idelogii..Pani soudkyne Klabikova je v "norme"... Neda se nic delat, FB je MZ produkt a uzivanim tohoto produktu se 'pratele' zavazuji k urcitym pravidlum. Podle mne dost nechutne, propagovat zniceni Zidu na zidovske FB, at si neonaciste zalozi svoji socialni sit : "Hitler smer" a tam at se vykecaji.
  Ja se domnivam, ze v celku byl FB celkem svobodny, coz se asi zmeni, protoze islamska propaganda a jihadska videa mohla byt na FB postovana. Rezani hlav a tak. Ted ale rodinni pozustali z masakru jihadistu, specielne z utoku Charlie Hebdo podali trestni oznameni na socialni site Twitter, Facebook a Google, za podporu a propagandu ideologie, ktera zavinila smrt jejich blizkych. Myslim, ze zaloba zni neco jako 'accessory to a crime'.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Propagace neonacistické symboliky a ikonografie jinak než propagace ideologie těmito znaky symbolizované vysvětlit lze, a sice zjevnou neznalostí věcí, k nimž se TCH vyjadřuje. O čemž napovídá sám způsob, kterým tak činí. Google mi vyhledal 56 300 odkazů na „zbavme se židů,“ 6 400 na „zbavme se cikánů,“ 20 800 na „zbavme se komunistů,“ 396 000 na „nechceme islám.“ Takže se zdá, že v kauze jde ve skutečnosti o něco jiného, než obžaloba tvrdí.

  OdpovědětVymazat
 5. I ty, Ito? TADY je Ita k nalezení v jakémsi rozverném seznámku právníků-pravdoláskařů, kteří se do něj zcela dobrovolně vepsali.

  OdpovědětVymazat
 6. Soudruzi v bývalém Německu, dnešním bolševickém Germánistánu už si na to udělali zákon (Netzwerkdurchsetzungsgesetz) a hned začli mazat profily závadových politiků - např. Beatrix von Storch.
  Snad aby se obrátila na soud pro lidská práva nebo k nějakému orgánu Rady Evropy nebo EU, ne?

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>