DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 12. dubna 2016

Ve čtvrtek na Navaru

Foto: Brněnský deník
Netřeba arci čekat do května, zábavno bude u Obvodního soudu pro Prahu 2 už tento čtvrtek, kdy tam bude projednána žaloba Davida Navary na mne, jíž se onen dožaduje zastavení zveřejňování své podoby, anonymisace všech zmínek o své osobě na mém blogu a navrch relutární satisfakce ve výši 50 tisíc korun.

Osobně se k jednání patrně nedostavím, D. Navaru jsem dlouho neviděl – naposledy na fotografii, již reprodukuji a na níž byl jeho aktivismus konfrontován s brněnskou dlažbou poté, co se pokusil zablokovat řádně ohlášený pochod – a mám logicky obavy, že by mne v tomto stavu mohl třeba i pokousat.

Kdo má zájem, ovšem přijít může, nejlépe ve vhodném kostýmu a s mávátkem, což bude k povaze projednávané věci velice příhodné. Soudí Lucie Vítková, jedna z lepších soudkyň tohoto soudu – tedy snad.

Aktualisováno.
Jednání bylo pro nemoc soudkyně zrušeno, nový termín nebyl zatím stanoven.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>