DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 28. dubna 2016

Násilnice Krejčová nevinná

K případu Kateřiny Krejčové, kterou dnes odvolací soud zprostil obžaloby, přebíráme video obsahující část ústního odůvodnění rozsudku. Přesně tak: intensita útoku byla naprosto bagatelní, tento případ nikdy neměl dospět k soudu.

29 komentářů:

 1. A co říkáte na tu část odůvodnění, kde si soudce bez dokazování vycucla z prstu, že vedle se jiné osoby dopouštěly závažnější trestné činnosti?

  Yossi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte třeba zálibné pohupování vachmajstra Kloubka plnou vahou cca. 90 Kg na krku zcela pasivního Schejbala ? A označování téhož za témuž vachmajstrovi z minula již známou sanitární keramiku? Není rok 89 drahý příteli....

   Vymazat
  2. :D On pan soudce myslel šibeniční demošku, ale klidně si blábolte ten slovní salát dál, je to fun.

   Yossi

   Vymazat
  3. O této druhé demonstraci se nerozhodovalo, tedy jde o názor vyslovený jako obiter dictum a bez dalšího dopadu. Podrobněji případně na základě písemného vyhotovení rozsudku.

   Vymazat
  4. Tady musím souhlasit s extremistou Yossim.

   Vymazat
  5. TP:

   No to vím, že se nerozhodovalo, právěže takováhle podpásová obíčka odvolačky ve stylu "už tam není opravný prostředek, tak si kopnu do koho uznám za vhodné" jsou imho strašné zlo, protože teď z toho budou média dovozovat, že soud "rozhodl", že na druhé demonstraci byla závažná trestná činnost.

   Yossi

   Vymazat
  6. Připisujete mediím nebývalou inteligenci.

   Vymazat
  7. TP:

   Právěže jim připisuji nízkou intenligenci, co jsem četl dneska články, všude psali: "osvobodili ji, protože vedle páchali šibeničáři závažnější trestné činy".

   Yossi

   Vymazat
  8. Ale že je to pěkně vyvážené: dva osvobození anarcholevičáci za razii v bytě A. B. Bartoše…

   Vymazat
  9. Ano, četl jsem na FB u Haškové. ÚOOZ zřejmě hledá konopné oprátky.

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. No jo, no, A když je pak referující soudce chlap, taky to hraje roli. Tím víc, když ty dva OrPo vypadaj jak USMC z Horní Lhoty...Já teda tipoval jen upuštění od potrestání. Na každej pád, tenhle týden, Antifa - Policie 2:0. To je na výměnu trenéra?!!!

   Vymazat
  2. Zeptejte se Ševcova, zda deportaci do Ruska považuje za výhru. Spíš je to taková nevýhra. :D

   Yossi

   Vymazat
  3. No, jenže von se ten Rus odvolá, že jo. A může. Tady to ale už víceméně položil i pan státní, jestli sem dobře rozuměl. To se de těžko do mimořádných prostředků, když sám začnu v závěrečný řeči, že to byl možná přestupek... Já bere, že vás to žere, ale pláčete na špatnym hrobě. Tohle je nezvládnutej zásah + nezvládnutý trestní řízení.Dvakrát v jednom tejdnu. Co měl ten Kašík dělat, když mu z toho cuká i žalobce?

   Vymazat
 3. To je ten případ, kdy se při zásahu schylovalo k reality show "Čert a Káča"?

  OdpovědětVymazat
 4. Leon Kreutzfeld28. dubna 2016 15:42

  Sakra to muselo byt dneska v Prase horko. Co tim ta pani chtela rici, ze ma na sobe takove pekne letni saty?

  Uplne jsem si u toho vzpomnel na konec basne zesnuleho ceskeho basnika Filipa Sklenare:

  A žlábek mezi hýžděmi
  Se jemně letním potem rosí
  Pohledy pánů některých
  Se slétají jak mlsné vosy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ošklivé ženy mají ve zvyku nosit pěkné šaty.

   Vymazat
  2. Má taky náušnice do barvy...I to je způsob obhajoby, že. Vynikne zejména v kontrastu ke svědkovi, kterej napochoduje v uniformě a prej i s bouchačkou. Jak říkal ten pověstnej pán: "Poprvé sem ji viděl u baru, namalovanou, pila a kouřila. Potom až v jednací síni, s culíkama, v šatičkách a s panenkou. A pochopil jsem, že jsem ztracen!

   Vymazat
  3. To je přesné. Té dámě v ůžovém už chyběly jen brýle těžké intelektuálky a křížek na krku.
   Za takto vypočítavý, předvídatelný a banální způsob oblékání do soudní síně bych dával dvojnásobné tresty.

   Vymazat
  4. Přijde na to, komu...jestli si paní státní myslela, že tam holka přijde v hadrech, vrazí si jehlu do žíly a ukousne předsedovi senátu ucho, čímž se ty rozpory v posudcích vyřeší jaksi samy a video se samo vymaže...

   Vymazat
 5. Děsivé na tom ale je, že nám tu vznbiká jakási nová vrstava Uebermenchu...:-( To, co by v případě běžného občana a nedej Bože kdyby nosil nějaké"závadové triko" vydalo nejmíň na předem plánovaný útok proti úřední osobě s rasovým podtextem a byl by štasten, kdyby z toho vyvázl s podmínkou rok/na dva....tak v případě levicové politické aktivistky je posuzováno jako "bagatelní trestná činnost"...... Jinak argumentace, že ji osvobozuje, protože vedle se děla "závažnější trestná činnost" mi zní jako z Dobrého vojáka Švejka....:-(, to obhájce lupiče bude příště u sousu argumentovat, že jeho klient sice na václaváku kradl, ale o kus dál prodávali drogy?!?!?!?!

  OdpovědětVymazat
 6. Tak jsou Trojánkovy (ředitele pražské policie) dnešní výroky na adresu soudu a soudního rozhodnutí namístě nebo vědomě Trojánek u policistů podporuje protiprávní jednání?

  OdpovědětVymazat
 7. ADAM B. BARTOŠ dnes zadržen fízlíky. Socani zas řídí policii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale kdež... Toho by nakonec zatklo snad i gestapo. Neradi, ale zatklo. Co maj dělat, když to chce?

   Vymazat
 8. Kdyz zatykali JINE obcany na CR na proticinske demonstraci, tak to nikomu nevadilo, tak ted nebulte. Bartos musel byt pripraven na to, ze jednou se za sva slova, knihy atd. bude hajit pred soudem, jinak je uplnej blazen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To, že zatýkali lidi na proti čínské demonstraci nevadilo leda tobě. Tak tady nebul, lol.

   Vymazat
 9. Jsem jen český pitomec, nemám právnické vzdělání, ale což už u nás neplatí něco jako útok na veřejného činitele? Zvláště trestuhodný při výkonu jeho práce = jeho zásahu (toho činitele), který chtěla ta pipina zmařit (ten zásah), jak sama přiznala?
  Nechápu! Jsem holt pitomec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale,kde jste viděl ten útok ,každý dotek není útok fízl si šel za simulovat,dyť to je pakáž prolhaná.

   Vymazat
  2. Nu, ona to tak neřekla.. Řekla, že chtěla zmařit nikoliv zákrok, který byl ostatně už dokončen a zločinec spoután, ale jeho týrání. A to sou dvě věci. Když se pozorně podíváte na zpomalenej záběr, jak mu ten druhej OrPo zaklekl krk, pak se na něm zcela úmyslně několikrát zhoupnul a pak tam zůstal do konce zákroku, když se přitom zjevně záměrně ten chlap vůbec nebránil... Nu, řek bych, že by teď chlapec moh dělat reklamu na Maggi v kostkách. A lecos to napovídá o motivaci nahlášení toho údajnýho zranění....Jsou to hlupáci, vybrali si prostě špatný drbany, ještě vo něm nahlas říká, že je to ten prevét ze včerejška, vokolo lidí s kamerama jak...Jeden se nestačí divit?

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>