DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 22. února 2016

Pošpinil jsem stát

To nám s nasazením veškerého svého břitkého intelektu dnes vysvětlil ministr vnitra Milan Chovanec. Na mém blogu traktované video, které zachycuje něco, co podezřele připomíná inscenovaný střet zakuklených neonacistických násilníků s anarchisty, je tedy nutno interpretovat naopak jako ukázku bravurní policejní taktiky.

A že se nepodařilo vypátrat násilníky, kteří onoho dne večer zaútočili na komunitní centrum Klinika? Nevadí, dobrých zpráv nesmí být příliš naráz, aby obyvatelstvo příval chvály na policii mělo čas strávit. Ony proto dopadneme někdy jindy, řekněme třeba za pět let.

4 komentáře:

 1. Vláda definitivně ztratila smysl pro realitu. Chovanec asi ví, že mu stejně nikdo nebude věřit (což je po shlédnutí videa opravdu těžké) a tak je vlastně jedno, co tárá. Hlavně rozhodně a nahlas.

  Základ je najít tu hnědou bundu. Někdo ho přece musí znát! Nemůže žít ve vzduchoprázdnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. „Máme informace o tom, kde toto video vzniklo, a nebylo to na území České republiky, ale ani Ruské federace.“
   To je klíčový poznatek. Tam někde, tedy ani na území ČR, ani RF, bych toho člověka hledal.

   Vymazat
  2. Taky se divím. Možná na serveru D-FENS by se dalo zapátrat. Když proběhla policejní provokace v Budějovcích, tak se tam povedlo některé policajty identifikovat. Byli myslím až někde ze severu Moravy.

   Vymazat
 2. I Vy poskvrniteli českého státu! Vpravo dole na těchto webových stránkách vyskytují se štítky White Power a White Media. Není-liž odsud již pouze krůček k White Justice, kterážto organisace před deseti lety líčila na naše elektrárny a premiéra Fischera kvůli jejich židovskému původu, jak jsme se dnes tuto žhavou archiválii dozvěděli z MF Dnes (židovský původ zmíněn jenom 3×, Šalom!)?

  Máte doufám v záloze připraven článek „Proč nejsem bílý“, kombinující čapkovsky mravní poselství, ovšem aktualizovaný o rozhodnost Jiřího Hrebenara a údernost Věry Tydlitátové, sem tam špatně i/y, jakož i chybně použité ustálené obraty ukazující na dysgrafii i dyslexii – a hlavně to nesmí být moc dlouhé –, aby to pochopil i pán v hnědé bundě, a ministr vnitra, Ivanka Čonková, Tomáš Zdechovský, Zdeněk Svěrák a vůbec všichni právoplatní členové židovsko-křesťanské civilisace si toto skvělé dílo lidství mohli okamžitě připnout na své Twittery a Facebooky, čímž od sebe odvrátíte Damoklův meč hrozící probodnout vaši fasci-naci couleur blanche…

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>