DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 17. února 2015

Konexe opět blokuje

Někteří lidé jsou nepoučitelní: po fiasku, které Miroslav Brož a Ivana Čonková sklidili u Nejvyššího správního soudu, by jeden očekával určitou sebereflexi. Nikoli, když to nevyšlo v Duchcově, zkoušejí to v Praze, kde si reservovali místo před muslimskou modlitebnou po dobu šesti měsíců, den co den od osmi ráno do deseti večer. Komu není rady, tomu není pomoci…

Aktualisováno.
Magistrát, u vědomí judikátu NSS, ovšem Českým lvům akci nezakázal. K dokonalosti už tedy chybí jen pokuta Brožovi za každý den neoprávněného blokování.

5 komentářů:

 1. Na tom je vidět že ne-ziskovka je velmi štědře dotovaná státem.Bylo by třeba těmhle rádoby demokratům,pravdoláskařům,feťákům,levicovým a zeleným extremistům ukončit dotace.A raději penize pro potřebné a nikoliv pro tyhle pravice.Hlásají Demokracii a jiným jí odpirají.Už teď se těším na 1.máj v brně.Vzhledem co nám vládne na radnici (extemisti zelení a žid brno) Nepochybuji že snahy o Blokádu budou i v Brně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava:Nikoliv pro tyhle Pijavice.

   Vymazat
 2. Na parlamentních listech psali že další ne-ziskovka okrádala dotace,které byli určeny na začleňování nepříspůpůsobivých.Dali si mzdy ve výši 50 000 Kč.Přitom prý běžný plat v ne-ziskovce činí 15 000 Kč!!! Cikánům stejně nepomohli.I oni si stěžovali.Nabrali i půjčky, nakoupili drahé iPody atd.Užívali pro svou potřebu.Nabrali i půjčky.Údajně v tom figurovali i radní za Čssd.Mají dotace vrátit, ale to se pochopitelně nestane.Stát jim to mile určitě odpustí.Takhle Stát podporuje pochybné Ne-Ziskovky.Místo aby peníze šli tam kde je opravdu třeba.Tyhle Pijavice z řad pravdolaskařských,humanistických,zelených feťáků je pro stát asi prinosnější.Tam se nemalé peníze vyhazovat můžou.

  OdpovědětVymazat
 3. http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7336-tak-to-je-nehoraznost-nejvyssiho-kalibru-podivejte-se-kolik-a-za-co-bere-tento-konkretni-statni-urednik-penez.aspx

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výše mate text, kolik lidé v " neziskovek" sektoru berou za mzdy .....

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>