DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

středa 14. ledna 2015

Policie uvolnila další informace k odběrům DNA

Původ rčení o lezení jak z chlupaté deky jsme už druhy probrali, tedy ho můžeme opět směle použít. Tentokráte ve vztahu ku policejnímu presidiu, kteréžto jsem v rámci nového kola sporu o odběry DNA požádal o interní pokyn, který se této problematiky týká a který nepokryla má první, do úspěšné soudní koncovky dovedená žádost.

Ač tu samou směrnici poskytla policie jinému žadateli, spolku Iuridicum Remedium (IuRe), v silně očesané versi, vůči mně byla vstřícnější a začernila jen pár procent textu. Zábavným, byť minuciosním detailem je poznámka na konci pokynu, že se nesmí poskytovat žadatelům podle InfZ. IuRe poznámku začernili, mně ji, patrně u vědomí mého obsedantního pedantismu, raději poskytli. Pro úplnost rozhodnutí o částečném odmítnutí žádosti.

Samozřejmě se – malounko jízlivě (§ 10) – odvoláváme.

3 komentáře:

 1. Je to k věci : http://zpravy.idnes.cz/policiste-se-bouri-0nx-/domaci.aspx?c=A141215_224835_domaci_aba#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6
  MP

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezké, použiji-li policejní argumentaci, tak by vzorky měli odevzdat neprodleně, protože se přece nemají čeho bát, když nic neprovedli :) Dobře jim tak, mají se živit poctivě ;)

   Vymazat
 2. Božínku, proč jen mě vždycky zajímá nejvíc to, co je začerněno? :)

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>