DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 20. ledna 2015

A v pátek, jak jinak, opět na Hitlera

Politické procesy začínají další velkolepý ročník: v pátek se můžete, jste-li z Brna nebo okolí, vypravit na veřejné zasedání o odvolání státního zástupce proti zprošťujícímu rozsudku. Šance, že by rozsudek obstál, jsou dosti malé, senát Vlastimíra Čecha nebudí důvěru; přesto jsme otevřeni příjemným překvapením.

Nevím, zda se do Brna vypravím, přemítám, že za situace, kdy byl ve Francii obviněn z verbální podpory terorismu člověk, který se nepřipojil k povinnému odsuzování teroristického útoku na redakci Charlie Hebdo, jsou moje názory na cokoli, co se týká lidských práv, zřejmě fundamentálně chybné. Nebo, jak tak pěkně říká Michal Dlouhý Ivaně Chýlkové v Přítelkyních z domu smutku, mám posunuté právní vědomí.

3 komentáře:

 1. Samozřjemně.Jak jinak.V Pátek na Hitlera jdem!Už to patří k evrgrynu.Byl bych rád kdyby jste pane Pecina přijel.Chtěl bych si nechat od vás podepsat Analýzu17.11., ke které jste také dělal komentář.Lidé pozor aby jste nezaměnily číslo dveří.0015 a 00015.Tyhle tam Rooseveltové opravdu mají!Každé z nich úplně jinde!!!

  OdpovědětVymazat
 2. A pro knihkupectví Projevy nabízet a pro čtenáře si je kupovat - je či není trestné?

  Petr V

  OdpovědětVymazat
 3. HITLER VYHRÁL!!! Soud zamítl odvolání st.zástupce.Stát má poslední možnost podat dovolání k nejvyššímu soudu, Ale pochybuji že by to udělal.Kupodivu stát už 2x prohrál!!! St.zástupkyně by se měla vrátit do 1.třídy Zš nebo raději odejít do"zaslouženého"důchodu.Čtení jí evidentně nešlo.Na tom se zhodli i přítomní novináři a dokonce i pan Odznáček,který řekl že st.zástupkyně to čte jak kdyby zpěchala na svačinu.Ovšem média i p.Navara tyhle"detaily"nezveřejní.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>