DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 25. listopadu 2014

V prosinci znovu na Hitlera

Pravicové extremisty je nutno stíhat exemplárně a rychle. Krajský soud v Brně proto nařídil veřejné zasedání o odvolání státního zástupce proti zprošťujícímu rozsudku městského soudu již na 17. 12. 2014, od 8.30 hod., v jednací síni č. 0015 na I. nádvoří Justičního paláce na Rooseveltově. Zda bude veřejně na tomtéž nádvoří vykonána i následná poprava odsouzených včetně jejich obhájce a zmocněnce právnické osoby, soud nesdělil, vyloučit to arci nelze: jak pravím, pravicový extremismus je třeba potírat všemi prostředky, rázně a nelítostně.

6 komentářů:

 1. Dnes mě zaujal i tento rozsudek ÚS zejména v souvislosti s vytvořením kádrového posudku od ÚOOZ ... . http://www.usoud.cz/aktualne/?tx_ttnews%5Btt_news%5D=2746&cHash=2a4e443657acf7a2db351b9cac9264f8

  OdpovědětVymazat
 2. Jak byl původní odhad Únor,Březen, Tak si Státní moc pospíšila.Inu"hříšníky"je třeba potrestat ještě před Ježíškem."Možná"je další důvod rychlosti opětovně vydaná Analýza 17.listopadu a zároveň strach z toho co gm vydá dalšího.Historická pravda se jaksi nehodí.Na 2.stranu opět dobrá reklama hrazena daňovými poplatníky.Jak sem psal minule.Vánoční sezóna již klepe na dveře.Děkujeme Reklamní agentuře Česká Republika.Opět si Rád nechám podepsat další knihy.

  OdpovědětVymazat
 3. Navíc v předvánočním čase nebude veřejnost příliš zajímat, že se v ČR odsuzuje za vydávání historických knih, takže ideálně načasováno. Případně mohli nařídit jednání na silvestrovské odpoledne.

  -es-

  OdpovědětVymazat
 4. Ono Upřímně,Co taky veřejnost zajímá???!!! Hloupé seriály tv nova a další nesmysly.Takoví občané je to nejlepší co si každá vláda může přát.Nicméně stejně se domnívám že je to v předvánočním čase dobrá relkama.Kdyby to měla gm zaplatit, byl by to pěknej balík.To vše zařídí nepoučitelný stát.Pokud tam opět budou novináři a tv, a zveřejní to.Tak je to přece jasný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě, veřejnost jako celek to nezajímá - přesnější vyjádření by znělo, že i ta menšina, co nemá v hlavách nasráno a zajímat by ji to mohlo, to před Vánocemi ani nepostřehne, nebo tomu bude věnovat menší pozornost než jindy.

   Co se týče předvánoční reklamy, tak na tu je 17.12. už poněkud pozdě.

   -es-

   Vymazat
  2. Je a není.Už to že se to teď ví a za další někoho může napadnout koupit dárek:-)I třeba na základě reportáže.Spousta lidí,jak známo kupuje na poslední chvíli.Přít se otom jestli je to peer ar či nikoliv nemá smysl.Každopádně Já tam budu,jako obvykle.

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>