DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 30. června 2014

Dalík před soudní stolicí

Tak tohle vypadá na další pořádnou blamáž: lobbista Marek Dalík prý čelí obžalobě z trestného činu podvodu, jehož se měl dopustit tím, že požadoval úplatek, který nedostal, za ovlivnění zakázky, na kterou neměl vliv.

Ještě několik takových trestních stíhání a nezaujatý pozorovatel nebude moci než dojít k nezvratnému přesvědčení, že politika v této zemi vždy byla a je křišťálově čistá.

4 komentáře:

 1. A stejná komedie je dnešní zastavení stíhání Pohůnka. Řeči, že plnil jen rozkazy jsou opravdu směšné. Věděl dobře, že se sleduje Nečasova manželka a věděl, že to nebylo povoleno ministrem obrany. VZ je bez kontroly a běžně provádí sledování na objednávku, nasazují na lidi zpravodajskou techniku (mobilní buňky - BTS), kterou nelegálně monitorují veškerou komunikaci prostřednictvím mobilního telefonu.
  A celá ta šaškárna nakonec dopadne tak, jak dopadla s Bartákem.

  OdpovědětVymazat
 2. Další justiční fraška:

  Nečasová podmínka, Pohůnek zastaven a Páleník s Kovandou spáchali přestupek. Komedie až ke zblití. Zákon platí jen na chudé. Chudí můžou být stíháni za cokoliv a pokud je kriminálníkem ministr, jeho prostitutka a nebo generál, jde jen o přestupek a nebo tr. čin, tak bezvýznamný, že za nej padne podmínka.

  http://www.novinky.cz/krimi/340865-jana-necasova-dostala-podminku-za-zneuziti-vojenskeho-zpravodajstvi.html

  OdpovědětVymazat
 3. DOPORUČUJU:

  rozhovor s Ivo Rittigem
  http://video.aktualne.cz/dvtv/dvtv-27-6-2014-lobbista-ivo-rittig/r~66504d1afe3011e3a54c0025900fea04/

  OdpovědětVymazat
 4. No tak soudruh Dalík byl tady v tomto případě jenom jako pan proxy, že ano.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>