DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 19. května 2014

Tisíc!

Toto je přesně tisící příspěvek na tomto blogu, jenžto byl založen shodou okolností právě před pěti lety, 12. května 2009.

Nu což, hlavně že mne mají čtenáři rádi, tak jako pseudonym Shimon Jordaen, který mi dnes z adresy p.simon.sto@gmail.com poslal následující povzbudivý e-mail:
Pecino,
nechce se mi psát pane ani dobrý den, vyzývám tě praskni, bublino v lidské kůži!!! Náhodou jsem objevil článek o J.Palachovi a následně další..... . Jsi opravdová ubohost navlečená v lidské kůži. Za ty názory jde pouze jedno, vyzvat tě praskni bublino. Tučná nafouknutá slepá bublina bez obsahu a jádra.
Pokud je v té schránce zvané Pecina alespoň trochu hniloby která je ještě schopna růst více a do většího objemu, přistoupí hnis v lidské kůži Pecina na tuto výzvu. Jediný možný argument na to co plnivo v lidské kůži s názvem Pecina může dostat. Jinak je prázdo a prázdno a zkažené maso a místo očí skla nenávisti a zapšklosti z neviditelného nafouknutého nic s názvem Pecina.
Praskni Pecino a v prach se obrať a doufej, že peklo není peklem a nebe nebem, protože i peklo je pro tebe příliš honosné zařízení. Bude asi lépe pokud ten pšouk až praskneš nebude zaznamenán jako doposud nebylo od tebe nic do země chodu vtištěno a ty se staneš plevelem v milinté dimenzi vesmíru pro bubliny. Slepé, tlusté, mastné, slizké, hnisající závistí a žalem nad sebou i vším co za smrad z tebe pochází.
Ne amen, ne život jen nic, prázdon a pecina, pecina, pecina prásk.
Řekněte, není to milé, když lidé projevují takový zájem o vaši práci?

19 komentářů:

 1. Typický pěšák armády "pravdy a lásky" :-)

  -es-

  OdpovědětVymazat
 2. Zajimave jmeno. Bez toho, abych se chtel vyjadrovat antisemitsky nebo antijudaisticky (ci jak se to rekne), tak bych rekl, ze jste mozna prave dostal odpoved od Zidovske obce na Vase odhaleni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leon Kreutzfeld21. května 2014 9:40

   Cela tato kausa s nenavistnym mailem mi pripomina gleiwitzky incident, kdy narodni socialiste prevleceni za polske Zidy prepadli drevenou vysilaci vez, aby tak rozpoutali WW2. Takze i tady je jasne, odkud vitr fouka. “Podle nosa, poznas kosa,” jak rika jedno stare dobre zidovske prislovi.

   Vymazat
 3. Bejt na někoho sprostej, to se musí umět. A chce to trochu myslet a bejt u toho slušnej, ne jako ten nešťastník. Kdybych to napsal já a dal si záležet, kdoví? Třeba by pan Pecina vopravdu puknul.
  Jinak vcelku nevidím rozdíl v morálně volních vlastnostech mezi tím pisatelem a, abych nechodil daleko, takovým Krystlíkem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bejt na někoho sprostej, to se musí umět. A chce to trochu myslet a bejt u toho slušnej,

   Jeden by skoro řekl, že si protiřečíte :-)

   Vymazat
  2. Vy neumíte bejt sprostej tak, aby se tomu na společenské úrovni nedalo nic vytknout?! Těch příspěvků zde na webu máte dost. :)
   Že to neumí Krystlík, to vim, jinak by se neuchyloval k napadání předků oponentů, což je předposlední stadium ubohosti, ale Vy to zvládáte bezchybně.

   Vymazat
 4. Bášo, Vaše posouzení trpí vzdělanostním deficitem. Nikdy jste neslyšel o tzv. osvětimském komplexu? Ten mají někteří židé, kteří i sebemenší kritiku něčeho židovského pokládají za antisemitismus, mnohdy třeba jen upřený pohled na svou osobu. To často vyúsťuje do stížností, udání a podobně. Je to emocionální a hlavně iracionální výron lidí, kteří přežili holocaust i těch, kteří pro své mládí šoa zažít nemohli, kterým ho imprimovaly předchozí generace. Shimon Jordaen je podle textu – „nechce se mi psát… ani dobrý den“, takový nemožný začátek korespondence používá jen mladá generace – potomek přeživších.

  Samozřejmě, že když se Vám nelíbí moje názory na české dějiny a Vy nejste schopen smysluplné protiargumentace, musím mít osobnostní manko, v tomto případě „morálně volních vlastností“. Jak mile české!

  OdpovědětVymazat
 5. Lidi jsou fajn.....

  Jarda

  OdpovědětVymazat
 6. To je na trestní oznámení projevu antisemitismu: pisatel toho laskavého listu si zvolil židovsky znějící jméno, aby kompromitoval skupinu obyvatel. Ještě jsem nepotkal tak blbého Žida, který by byl schopen napsat takhle pitomý dopis.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a to já zas jo, a když je žid/židovka blbej, pak to teda stojí za to....

   Vymazat
 7. Osobně si myslím, že není pro jakéhokoli bloggera většího vyznamenání od příslušníka slušného českého národa, než takový nenávistný dopisek..:-)))
  A to ať už to byl člen/sympatizant obce židovské nebo třeba nejvzdělanější soudní znalec pracující s kohabitaci s českou policií a jejími požadavky.

  Věřím, že tohle psaní musí autora tohoto blogu pozitivně motivovat k další práci, protože je vidět, že řeže opravdu do živého...:-)))

  OdpovědětVymazat
 8. Gratuluju (k tisícovce, ne k tomu mailu) a díky!

  OdpovědětVymazat
 9. To vypadá, jako výplot nějakého SW na zadaná slova.

  Já myslím, že jste docela dobrej :-)

  Quido

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pardon, "výplod" od slova "plodit", přece!

   Q.

   Vymazat
 10. Stejně je zajímavé, jak květnatě to chtěl napsat, ale jak upoceně to nakonec vyznělo.

  OdpovědětVymazat
 11. Podle stylu to vypadá na šumperského občana Roberta Pocha.

  viz http://www.exotopedia.org/wiki/Robert_Poch

  Toto tvrzení je samozřejmě bez záruky, plyne jen z mé osobní znalosti Pochova slohového stylu a jeho modu operandi.

  OdpovědětVymazat
 12. Na "židovské" jméno bych nedal,to je ,jak vidno,nevydařený pokus pod False Flag rozpoutat antisemitskou debatu. Jinak je to ubohé i na absolventa Zvláštní školy.
  Myslím,že autor onoho textu by velmi dobře zapadl mezi osazenstvo Hedvíčkova blogu Agitprop.

  I když, mimochodem,teď se to tam Rostislavovi nějak drolí,manšaft se v komentářích bouří (kromě těch nejvíce submisivních) a ani bych se nedivil,kdyby brzy začal Hedvíček realisovat odsun neposlušných z dvorku Agitprop do Dvorany slávy :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Mate neobycejne stesti ze Vas ten clovek tak obdaril. Putinovi nadaval o proti Vam docela slusne. Zde mensi obrazek jeho procesu mysleni, po vetsinou na "You Tube".
  Написал: Shimon Jordaen, 04.09.2013, 13:17
  Major Zeman je celý mimo. Toto stačí napsat a již čekám nadávky.
  Написал: cenda novak, 06.09.2013, 14:25
  Napadáte tady filmaře z nedokonalosti a přitom vám jde zvuk dříve než obraz.
  Написал: Petr Solar, 29.08.2013, 21:26
  A ta televize byla určitě barevná :D
  Написал: Shimon Jordaen, 04.08.2013, 13:47
  Ano vše má svou cenu. I Major Zeman ji má - oběšené, uškrcené v politických procesech. Zmařené životy politických odpůrců komunismu. Zmařené životy potomků obětí komunismu. Marná budoucnost miliónu lidí .
  Написал: Goran Bregovič, 31.08.2013, 16:21
  Najdi si ženskou....
  Написал: Shimon Jordaen, 18.09.2013, 07:44
  Xmarti a jaký rozpočet měl tento seriál? Jaký rozpočet měl Forest G? A jinak myslím, že znalec nejsi. Pokud nevidíš tu hrůzu, tak jen tak putuj světem a ono tě to Majorství jednou dostihne a pak bude čas na další texty.
  Написал: romandm1970, 11.06.2013, 20:47
  Máte pravdu soudruhu....ta břízka vpravo dole tam v roce 1965 také ještě nerostla.
  Написал: Shimon Jordaen, 12.06.2013, 06:01
  Jde jen o to, že někteří považují tenhle komoušský brak za jistý druh kvality. Ono to ale žádnou kvalitu nemá. Major Zeman je prostě pokus Ksč a StB populární formou zkreslovat historické události.
  Написал: Shimon Jordaen, 02.06.2013, 16:41
  Tohle chválím velice! Seriál to je plný manipulací a nesmyslů pod vedením StB a Ksč!
  Shimon Jordaen:
  Bude mi 50sát. Že šíří část hudby zdarma je jen standardní marketingový tah. Dnes běžný. Většinu věcí lze najít na internetu např. Pak i osobně ve složkách a archívech. Ale to bys musel něco chtít vědět a ne jen povrchně civět na IDOL. Opak Nohavici je Karel Kryl. U něj šla hudba, názory, život v jedné linii. Nohavica je orální invalida. Trubadůr milionářem?
  CourseOfWarfare:
  To ciekawe, że wszyscy się dziwią, że się uczysz języka czeskiego, przecież to język najbliższych sąsiadów ;) a tak na poważnie, to też znam czeszczyznę, nauczyłem się tak jak Jarek Nohavica polszczyzny- żadnych kursów, tylko ludzie, kultura, filmy, poszukiwanie podobieństw, wspólnych korzeni. Zresztą, znajomość czeskiego stale wzbogaca mój rodzimy polski. Pozdrawiam :) Jinak, mas pravdu, ze takova magicka hudba je to velka prijemnost, taky pro Polaky ;)

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>