DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 2. ledna 2014

Změny na tomto blogu

Vážení čtenáři,
rozhodl jsem se, že s účinností od 1. ledna 2014 na mých blozích nedojde k žádným změnám. Věřím, že tento krok, jenž je plně v souladu s mým konservativním přesvědčením, oceníte, a nový stav snadno a rychle akceptujete.

S přáním šťastného nového roku a pod heslem Zpátky, kupředu ni krok!
Váš
Tomáš Pecina

7 komentářů:

 1. Dovolil bych si jednu změnu navrhnout... U článku je vidět čas zveřejnění, ale nikoli datum. Bylo by možné datum doplnit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestliže je za jeden den víc než jeden post, datum se zobrazuje pouze jednou. Což je "zadrátováno" do systému a nemyslím, že bych to mohl změnit.

   Vymazat
  2. Toto je věc, která by snad v šabloně šla, ale je asi zbytečné se tím zabývat :)

   Vymazat
  3. No, zabralo mi to asi hodinu, takže, jak praví klasik (klasice), tolik práce a přitom taková blbost :-)

   V šabloně jsem změnil řádky 835–837 takto:

   <h2 class='date-header'>
    &lt;span id='post_<data:post.id/>'&gt;
    <data:post.dateHeader/>
    &lt;/span&gt;
    </h2>
   <script type='text/javascript'>
     curSpan = document.getElementById('post_<data:post.id/>');
     if ( curSpan.innerHTML.length > 1 )
       prevSpan = curSpan.innerHTML;
     else
       curSpan.innerHTML = prevSpan;
   </script>

   Je zajímavé, že jiní to řešili bez JavaScriptu pomocí tagu "timestamp", s podstatně méně uspokojivým výsledkem, protože byli závislí na nabídce formátů (času, nikoli data) v nastavení… Pro češtinu to takto ani nelze udělat, protože žádný vhodný formát se nenabízí. Alternativou by bylo generovat časové značky z tagu timestampISO8610, který je úplný, ale není dokumentován, takže ho Google může kdykoli zrušit, a bylo by s tím i víc práce.

   Vymazat
 2. Pane Pecino můj názor na témata zde,krátké a snad srozumitelné,-Červíček-nastupoval do funkce za jasných okolností,nemá čest důstojníka, jiný odstoupil by bez vykrucování,však ale jsme v českém bordelu.Petrásek-věc vydání "Projevů" typicky český přístup,kdy se děs s psaným slovem 75 let starým snoubí s podlézáním režimní sebrance.-Vítr v Rusku,tam to jinak nejde,burlakům a mužikům dej moc a sesype se to jak domek z karet,bylo je a bude.Teroristy a kdejaké bojovníky za to či ono si vypěstovala tzv."Západní demokracie" už za druhé války,dnešní už si berou pouze z toho příklad,bohužel.-Rath,ůplatnej gauner ať je ve vazbě až "zčerná" to bych ani neprezentoval.Palestina-pokud jde o štrachání v almarách zast.úřadu či rezidence na výsostném území daného státu,neakceptovatelné!Téměř každá ambasáda má zbraně na ochranu.Novinářský humbuk v pozadí asi kdo stojí?Smrt diplomata s tím spojená,politováníhodné, nemá cenu komentovat dle českých novinových žvejkalů,snad i tank tam v zahradě byl...! Oddělal se sám ale s čí pomocí?Toliko moje replika.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesmysl, vase povidanky o "bojovnicich vypestovanych zapadem" je holy nesmysl a hloupost.. Ostatne na kavkaze a kolem okolo se rusove (kozaci) snazili kavkazany rezat uz pred vice nez 300 rokama a pracovali (pracuji) na tom v podstate porad az dodnes. A tak jako tehdy (treba pri samilove povstani 1834) kavkazani nemeli sily na to Rusy nejak vyhnat, zato Rusove meli a maji stale dost sil periodiky je podle potreby napadat - a tak to trva dodnes...

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>