DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

středa 2. října 2013

Stíhání JXD a Jaroslava Plesla bude zastaveno

Ani ne po dvou měsících kausa O drogách se nežertuje! zřejmě definitivně končí. Jako divák i daňový poplatník jsem zklamán: místo, aby, jak se v takto jasném případě sluší, o zproštění rozhodl Nejvyšší, případně Ústavní soud po osmi až deseti letech řízení, zkazí představení už státní zástupce dohledového SZ. Řekněte, jak k tomu přijdu, copak za své daně nemám právo na trochu víc popotahování nevinných!?

13 komentářů:

 1. Tak posudek uz byl vypracovan a zaplacen . Zbytecna prace policistu take . Ja bych to moc jako vyhru nebral . :( . Nejlepsi by samozrejmne bylo , kdyby to ti policajti hned odmitli .

  OdpovědětVymazat
 2. Tak a co teď s tím vadným znaleckým posudkem a vadným znalcem?
  Vrátí peníze za vadný názor na nezávadného feťáka?

  OdpovědětVymazat
 3. Doufám, že nechceš srovnávat propagaci marihuany s propagací hnutí, směřujícího k potlačování práv atd.!! J.X.Doležal je zasloužilý bojovník proti antisemitismu a všem projevům rasové nenávisti a jako takový si může nějaký ten přešlap dovolit. Pokud mu chceš měřit stejným metrem jako RWU nebo Hiratovi, nediv se, že ti volají policejní kapitáni a další, kteří střeží klidný spánek našich dětí před rejdy nálepkových bestií.

  OdpovědětVymazat
 4. A já jsem se těšil že že si díky působení SZP. uvědomí souvislost mezi Lego pajdulákem s nevhodně zdviženou pacičkou a propagací požívání... či jak se tomu nadává a ono nic.

  OdpovědětVymazat
 5. Doležal je zasloužily pravdolaskar a tak se muselo od policejní a justiční šikany upustit. Udělat to někdo z nás, tak již dávno sedi

  OdpovědětVymazat
 6. OCTR zkousely, testovaly, co jim v tuto chvili jeste projde a co jeste ne.

  OdpovědětVymazat
 7. V kauze Reznik byla podana obzaloba s tim, ze o jistych vecech zertovat nelze, ergo Reznik nezertoval a myslel text pisne Konecne reseni vazne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobre, upresnim: OCTR tedy testovaly nikoliv "co" jim projde, ale spis stihani KOHO jim zrovna projde...

   Vymazat
  2. Ano. Nerad bych někomu bral iluse, ale tenhle pokyn je čistý projev telefonní justice. Podobně jako kausa Čunek.

   Vymazat
 8. Odpovědi
  1. Dohledový k zastavení (resp. zrušení).

   Vymazat
  2. Bohuzel, vsem tomu nasvedcuje... Testovaci sitauce ukazala, ze stihani lidi druhu JXD a Plesla by zatim (ZATIM) prilis cerilo vodu a justicni masine by vyneslo vice komplikaci s medii nez uzitku (a pozitivniho PR ktere potrebuje pro rozsirovani sve moci) - takze zatim k ledu.

   Vymazat
 9. provokatér zase provokuje:

  JIŘÍ X. DOLEŽAL: Další marihuanová causa: Půjde Krampol sedět?
  http://www.reflex.cz/clanek/komentare/52173/jiri-x-dolezal-dalsi-marihuanova-causa-pujde-krampol-sedet.html

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>