DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 12. srpna 2013

Blahopřání

Abychom konečně potvrdili tvrzení Pavla Molka, že Παραγραφος je bulvární blog, otevíráme příležitostnou společenskou rubriku a sdělujeme čtenářům (a čtenářkám) radostnou novinu, že Zuzana Ferancová, stupidní deprivované hovado známé z našeho rozhovoru, se tuto sobotu provdalo, čímž se stalo Zuzanou Cvrčkovou, pod kterýmžto jménem se s ním budete setkávat i v našich dalších textech, najmě v chystaném rozhovoru z vězení, který s vybranými aktivistkami Resistance Women Unity, jimž soud uloží nepodmíněné tresty, pro své čtenáře chystáme.

Blahopřejeme!

13 komentářů:

 1. A jak se sympatická, inteligentní tmavovláska, kterou poznáte podle charakteristického copu, stane stupidním deprivovaným hovadem ?
  Dan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nerozumím otázce; stupidní deprivované hovado je přece terminus technicus.

   Vymazat
  2. Prectete si, pane Dane, ten rozhovor pozorneji a dovite se proc tento terminus technicus author pouzil...
   dovoluji si citovat:
   "Obviněny jsme byly na základě posudku plzeňského doktora práv Iva Svobody, který není ochoten ani doložit údaje o vlastním vzdělání, což je u absolventa fakulty proslavené podvody docela podezřelé. Jeho odborná publikační činnost se vztahem k extremismu činí podle údajů uvedených na stránkách university jen několik málo krátkých článků ve sbornících. Svobodova nekompetence a zaujatost (viz dnes už legendární výrok o stupidních deprivovaných hovadech)"
   Toz tak...
   bn

   Vymazat
  3. Neznal jsem pozadí. Děkuji Vám za vysvětlení a samozřejmě se připojuji s blahopřáním.
   Dan

   Vymazat
 2. Vždycky si říkám, kdybych se ráno probudil a byla u nás svobodná společnost. Co by asi p. Svoboda, p. Mazel, pí. Kalibová, p. "odborník na extremismus" dělali za práci? Čím by se živili...?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti by to nějak přežili, ale daleko horší by to bylo pro "pravicové extremisty". Dnes, díky represi, být neonacistou znamená patřit do velice elitního klubu. To by okamžitě přestalo platit, a kdyby policie na demonstraci pouze kontrolovala, jestli jsou všechny standarty se svastikami upevněny tak, aby nemohly nikoho poranit, a z transparentů "Cikáni do plynu" a "Šest milionů nestačilo" nekoukají hřebíky, to by demonstranti zřejmě psychicky neunesli.

   Vymazat
 3. je isté,že dostanú nepodmienečné tresty???ked už pripravujete rozhovor z väzenia...to sa mi velmi nepáči

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sazba je od tří do osmi let, podmíněný odklad není vyloučen, ale minimálně u nejtěžších zločinců ve skupině, vinných např. organisací dětského dne jako pí. Cvrčková, je nepravděpodobný.

   Vymazat
 4. ten molek asi nebude o právu vědět mnoho. podle mého je právo živý organismus, prorostlý do společnosti tak, že oddělit jedno od druhého nelze. váš blog, jakkoli s některými vašimi názory nesouhlasím, je naprosto výjimečný tím, jak se takovým "právem v akci" zabývá. sleduju ho a doporučuju ke čtení. myslím ale, že za tím trapným molkovým článkem byl jen onen známý český morální kýč, který se tak rád zvrhává v hněv jediných spravedlivých.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koľko vie P.Molek o práve, to posúdiť nedokážem. Moje znalosti sú mizivé, no zato mám slušnú výdrž - prečítala som si i diskusiu k článku.

   A minimálne to, že danú diskusiu jeho neanonymný článok vyvolal, mu pričítam k dobru. Široké spektrum názorov, viaceré podporné linky/heslá, sem-tam výzvy vyžadujúce odpoveď áno-nie, dokonca až "klasifikácia" všetkých diskutujúcich ako užitočných idiotov. A áno, ten "morální kýč" tam tiež zaznel.

   V celej kauze ma dnes šokovala lakonická odpoveď T. Pecinu - "Sazba je od tří do osmi let". OMG.

   Vymazat
  2. Náhoda je blbec - dnes som natrafila na rozhovor s botanikom, ktorý v r. 85 (a to už bola Gorbyho perestrojka) šiel do lochu - ako mladík "prebásnil" Českou mši vánoční na "Hej, Gusto, je husto...disidenty schytáme, kágébé je vydáme".

   Dostal "iba" 3 roky (čiže nie 8) za podvracanie republiky. Takže nič nového pod slnkom.

   Link uvádzam, i keď k jeho názorom mám dosť výhrad. http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Disident-a-vedec-Z-Vaclava-Havla-vyrostla-zruda-Byl-to-vetsi-kolaborant-nez-Husak-281184

   Vymazat
 5. A můžete prosím mně, PC pologramotné, poradit, jak ty linky oživit, když nefungují? Předem moc díky

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>