DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 30. července 2013

Opatření

Před několika dny, v souvislosti s obviněním pánů Beera a Kamase z popírání, se na mne obrátil jistý nejmenovaný, mravně zpustlý jedinec s prosbou, zda bych mu nemohl předmětnou publikaci zapůjčit za účelem uspokojení jeho odborného zájmu. Přirozeně nikoli: ihned poté, co jsem se o sdělení podezření dozvěděl, jsem učinil vhodná opatření, abych byl před potenciálně extremistickým materiálem chráněn jak já sám, tak všechny osoby navštěvující mou domácnost, a po právní moci meritorního rozhodnutí v dané trestní věci – o tom, že rozsudek bude odsuzující, nepochybuji! – knihu ekologicky šetrným způsobem zlikviduji.

7 komentářů:

 1. A co závadový obal? Takovým polovičatým řešením si nepomůžete, naopak Svoboda přijde na to, že jste rafinovaný a ve skutečnosti jste tímto krokem chtěl na knihu upoutat pozornost!

  -es-

  OdpovědětVymazat
 2. Ja myslim, ze by P&L mela vsechny zavadove knihy, tricka i jine materialy ritualne spalit. Naziste take palili knihy, proto neuskodi dat PEX okusit jejich vlastni medicinu!

  OdpovědětVymazat
 3. Pokud by bylo shledáno závadným jedení dortu s ozdobou ve tvaru svastiky, pak Vám likvidace knihy, jakkoliv ekologická, patrně nepomůže. Pokud jste závadnou knihu četl, tak buď podstoupíte vymývání mozků, nebo budete více či méně ekologicky zlikvidován. Ale jinak souhlasím s tím, že je rozumné některé knihy nepůjčovat.

  OdpovědětVymazat
 4. V rodinné knihovně máme pár knih ještě z 19. století, i ze všech období 20. století (žádné skvosty, jen náhodný průřez). Režimy se mění, ale knihy zůstávají. Ještě nikoho z předků nenapadlo a ani nebyli donuceni je po změně režimu pálit. Doufám, že to i tuto totalitu rodinná knihovna přežije.

  cnemo

  OdpovědětVymazat
 5. Kde pálí knihy, tam pálí lidi nakonec.
  Heinrich Heine

  OdpovědětVymazat
 6. Obávám se, že Vaše opatření nebude vyšetřovateli shledáno dostatečným. Radím svěřit onu publikaci do notářské úschovy s podmínkou, že Vám bude vydána pouze proti předložení kopie pravomocného rozsudku, který pány Kamase a Beera zprošťuje obžaloby.

  OdpovědětVymazat
 7. Tak ja se tedy priznam. Drzel jsem v ruce puvodni vydani meho boje ve švabachu, a dokonce - v mladícké nerozvážnosti jsem se pokusil přelouskat jednu stranu švabachu a pochopit obsah!¨

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>