DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 31. ledna 2012

Chomutov aneb Co se v mládí naučíš

Královské město Chomutov, slynoucí obludnou korupcí, populistickými primátory a slavnou akcí exekuce na dávky, po níž muselo město exekutorovi zaplatit náklady mnohem vyšší, než kolik jím bylo vymoženo od dlužníků, bojuje nyní i proti pouliční prostituci. Pozoruhodná je samotná vyhláška zapovídající učinit na veřejném prostranství sexuální ofertu mj. různými posunky a pohyby těla, jakož i odhalováním intimních částí těla. Prokazování takového deliktu v přestupkovém řízení by mohlo být celkem zajímavé, zejména z hlediska možné potřeby přibrat k němu znalce (popř. zkušenou znalkyni).

Neméně pozoruhodná je abusivní praxe, kterou popsal náměstek chomutovského primátora Jan Řehák takto: Odvážíme prostitutky na služebnu na druhém konci města, abychom jim ztížili návrat na trasu. Podobně to dělala Státní bezpečnost, která své klienty po výslechu odvezla třeba do křivoklátských lesů. Z Chomutova není daleko do Krušných hor, a vyvézt prostitutku na takový Skelný vrch, to by se mnohá nevrátila do druhého dne! A pro zostření by bylo možné vyrobit podobné řetězy, jaké používá David Copperfield, a delikventku předtím, než bude zanechána svému osudu, v lese spoutat. Možná se vrátí, možná ne, v každém případě by byla přízeň chomutovských voličů zaručena.

9 komentářů:

 1. Leon Kreutzfeld31. ledna 2012 22:18

  Ale to takhle vp. Pecina delaji i Americane...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O tom nic nevím, vp. Kreutzfeld, jen mi přišlo zábavné, že přestupkové orgány budou posuzovat posunky a pohyby těla, jakož i odhalování intimních částí prostitutky.

   Vymazat
 2. On je celkem problém nějakým rozumným způsobem omezit ten nejhorší bordel ve městě. To není jak kouření, kde můžete delikventa načapat s hořícím vajglem.
  Což kdybyste poradil...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidím, že jsem zapomněl postu přidat štítek Humor. Moje poznámky opravdu nejsou mínění tak vážně, jak vypadají.

   Vymazat
  2. Ironie je tam znát, já vím, že jste to nemyslel smrtelně vážně. Na druhé straně mám štěstí, že žiju v obci daleko od hranic a tento xindl tam řešit nemusíme, ovšem kdyby to nastalo, tak fakt nevím.
   Když jsem opakovaně projížděl kdysi po staré cestě z Plzně na Rozvadov, kurví háj byl opravdu děsivé místo, naštěstí mimo obec. Jsou ale příhraniční obce plné těchto výdobytků a nedivím se jejich zastupitelům, že v zoufalství sahají k nestandardním řešením.

   Vymazat
 3. Leon Kreutzfeld1. února 2012 0:22

  Panove nechme to.

  OdpovědětVymazat
 4. Ten kapitalizmus a každý něco chce do kapsičky jako krteček :-) . Pokud úředníci osoby které tam postávají za účelem zisku nechtějí tak at udělají v infikované lokalitě něco účinného .Tak mě napadá třeba vytrhat chodníky a dát tam zákaz vstupu nebo postávání u krajnice . A pokud tam policisté narazí na nějakou babičku tak ji bez pokuty jenom vykáží at se vlní či nevlní. Hlavně už nebudou potřeba další znalcové a policejní taxiky za město . Original Anonymouse Krteček

  OdpovědětVymazat
 5. Tomáš Marný1. února 2012 8:42

  Diskurz posunků a pohybů těla by mohla být docela slušná obživa pro znalce Svobodu, až se sám odpálí v trestních věcech svým nadáváním pravicovým extremistům a jejich advokátům.

  OdpovědětVymazat
 6. Tomáš Marný1. února 2012 8:44

  A když už jsme u trestnho práva - pokud odvážení na druhý konec města nemá věcný důvod a je jen formou nátlaku, velmi bych zvážil otázku zneužití pravomoci VČ, nebo jak se to dnes jmenuje. Zjevně jde jen o skrytou formu nezákonné sankce.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>